Nadler سوالات DOJ, ‘پشت صحنه’ به صورت جولیانی به گزارش خاک بر بایدن

ثانیهouse قضائیه رئیس کمیته جری Nadler سوال تصمیم گیری اجازه می دهد تا رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل برای ارسال اطلاعات در جو بایدن که ممکن است متهم به وزارت دادگستری را از طریق آنچه که او به نام “بازگشت کانال.”

Nadler در نامه ای به دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه به شکایت دارند که Barr است که اجازه رودی جولیانی به ارائه اطلاعات به DOJ در مورد خود و یافته های تحقیقی در اوکراین است. نیویورک از حزب دموکرات گفت: مصرف روند بر تسهیل “به نظر می رسد خروج قابل توجهی از کسانی که کانال های سنتی” و “پرسش جدی در مورد تضاد منافع” برای DOJ و Barr.

این نامه به شرح زیر بر اعلام روز دوشنبه که DOJ یک “باز کردن درب” برای جولیانی به گزارش اوکراین يافته است.

“ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت می کنیم از اوکراین در صورت ارزش” Barr گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “به همین دلیل ما در حال تاسیس یک فرایند مصرف در این زمینه به طوری که هر گونه اطلاعات در مورد اوکراین می تواند به دقت مورد بررسی قرار توسط گروه و جامعه اطلاعاتی همکاران به طوری که ما می تواند خود را ارزیابی اصالت و اعتبار خود را.”

او افزود: “و شما می دانید که درست است برای همه اطلاعات است که می آید به بخش مربوط به اوکراین از جمله هر چیزی آقای جولیانی ممکن است ارائه.”

جولیانی ادعا کرده اند آسیب رساندن اطلاعات در اوکراین مربوط به هانتر بایدن که در زمان پرسود کار در یک شرکت گاز اوکراین مدیره در حالی که پدر او در دولت اوباما.

Nadler ارسال یک لیست از سوالات به Barr در مورد تصمیم گیری برای دریافت اطلاعات از جولیانی. او می خواهد به دانستن در میان چیزهای دیگر, اگر اخلاق بخش به بررسی این طرح و اینکه آیا بر قصد دارد به recuse خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر