میانمار repatriates باقی مانده از نظامیان آمریکایی اعتقاد به فوت در جنگ جهانی دوم

سربازان آمریکایی کشته شده در جنگ بیش از 75 سال پیش ممکن است در نهایت آمدن به خانه.

در روز پنج شنبه میانمار عودت باقی مانده از افراد معتقد به ایالات متحده خدمتگزاران که کشته شدند در جنگ جهانی دوم در حالی که جنگ در این کشور مرکزی منطقه سگینگ.

مقامات میانمار در دیدار با اعضای POW/MIA حسابداری آژانس از وزارت دفاع برای بازگشت باقی مانده در یک مراسم در ماندالای فرودگاه بین المللی. باقی مانده خواهد شد انتقال به یک آژانس آزمایشگاهی در هاوایی برای تایید هویت از کسانی که درگذشت.

سفارت آمریکا معاون رئیس ماموریت جورج Sibley گفت: بازگشت برجسته نظامی تعهد به ترک هیچ سرویسکار ، او توضیح میدهد: “بیش از 75 سال پیش, شجاع آمریکایی ها به زندگی خود را در بانک رودخانه در سگینگ مبارزه برای صلح و عدالت و آزادی به دور از خانه. امروز ما پیمان به کسانی که ارزشهای متعالی که ما بازگرداندن احتمالی باقی مانده از کسانی که شهروندان ایالات متحده و افتخار خود را از خدمات و فداکاری خود را.”

همچنان اعتقاد بر این بود کسانی که از هفت مرد از یک B-25G بمب افکن که از دست داده بود در فوریه سال 1944. خرابه از هواپیما بازیافت شد و در سال 1946 اما همچنان نمی شد یافت تا به سال گذشته است.

میانمار که قبلا به نام برمه مستعمره بریتانیا بود در طول جنگ جهانی دوم بود که تاخت و تاز شده توسط ژاپن است. دفاع POW/MIA حسابداری آژانس گزارش داد که 505 ایالات متحده خدمات اعضا باید هنوز برای اختصاص در کشور است. وجود دارد بیش از 72,000 خدمتگزاران چپ حساب نشده از کلیت جنگ جهانی دوم بیش از 7,800 خدمتگزاران گم شده از جنگ دو کره و دقیقا 1,585 حساب نشده از درگیری در ویتنام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im