‘چشم من! چشم من!’: هکر ‘زوم-بمب’ پورنوگرافی در ایندیانا کمیته انتخابات در جلسه

نشست آنلاین ایندیانا کمیته انتخابات قطع شد توسط یک هکر که به اشتراک گذاشته پورنوگرافی به عنوان مقامات درهم به قطع خوراک.

روز جمعه بینندگان ایندیانا کمیته انتخابات در جلسه شوکه شده بودند پس از خود را آنلاین چت گروهی بود “زوم-بمباران” توسط یک ابزار ،

زوم ویدئو نهفته نرم افزار است که متصل به گروه های بزرگ عملا دیده است و استفاده از آن با نام تجاری موشک وار رفتن به coronavirus نیروهای کسب و کار و دولت در جلسات آنلاین.

“ایندیانا کمیسیون انتخابات مجازی جلسه فقط” زوم-بمباران یمن توسط کسی نشان دادن صریح پورنوگرافی” ایندیانا پخش عمومی دفتر رئیس Brandon Smith توییتی. “این ویدئو حذف شد نسبتا به سرعت.”

اسمیت افزود که این کمیسیون معاون رئیس آنتونی بلند گفت که او امیدوار است آن را یک پیش نمایش از آنچه که به عنوان شرکت های گروه و تلاش برای انطباق با صرفا چشم انداز دیجیتال.

رئیس کمیسیون پل Okeson گفت: مستهجن بود تنها بر روی صفحه نمایش برای چند لحظه قبل از مقامات آن را خاموش. Okeson گفت: این دومین بار در این کمیسیون برگزار شد جلسه با محبوب برنامه های اجتماعی و استوارت Richardson, دادگاه گزارش شرکت که ارائه خدمات خواهد بود بررسی این موضوع.

“اوه خدای من” اظهار نظر یکی دیگر از کاربر توییتر. “یک شات فقط آمد تا در ایندیانا کمیسیون انتخابات نشست.”

زوم مواجه شده است و انتقاد به اتهام نقص های امنیتی و هند وزارت امور ادعا کرد که برنامه “یک پلت فرم امن.”

“ایندیانا جلسه کمیسیون انتخابات آغاز شده بود در زوم وقتی کسی روشن تصویری به آنها جلق زدن” اضافه شده خانه ملت فایل ویرایشگر مری بث اشنایدر. “چشم من! چشم من!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de