من 10 سال نیاز فوری به پیوند مغز استخوان است. لطفا کمک کنید.

این یک درخواست از یک مادر که فقط می خواهد برای دیدن پسرش دوباره سالم لطفا کمک سخاوتمندانه

“آن احتمالا فقط یک عفونت بتا. نگران نباشید شما درست در هیچ زمان.” من گفت: من 9 سال در تلاش برای آسایش او را تنها برای پیدا کردن سرنوشت تا به حال چیزی بسیار بدتر از آن برنامه ریزی شده برای او.

او تا به حال لکه های سیاه روی بدن و ناخن های خود را بدست کرده بود چند سایه تیره تر از حالت عادی و خود بینی و خونریزی بود. آن شب دکتر تشخیص داده و او را با کم خونی آپلاستیک – یک بیماری نادر است که در آن بدن متوقف می شود تولید به اندازه کافی سلول های خونی است.

تمام خانواده ما ویران شد. Armaan پدر و من نمی تواند فرایند اخبار ما تا به حال فقط داده شده است. دکتر sat ما پایین توضیح داده شده و کل وضعیت به ما. ما در بر داشت که این بیماری هر چند شدید و بسیار نادر قابل درمان بود. که ما به برخی از امید بود که به سرعت خرد شده و زمانی که به ما گفته شد در مورد هزینه های درگیر در درمان است که ما را نجات پسر زندگی است.

Armaan پدر یک خیاط با حقوق و دستمزد از Rs. 10,000/ماه. پول فقط به اندازه کافی برای یک خانواده 6 برای دیدار با آن نیازهای اساسی. Armaan نیاز به دارو و به طور منظم بازدیدکننده داشته است بیمارستان به پایدار بنابراین ما در زمان وام از ما بستگان و دوستان به فروش می رسد تمام طلا و جواهر و آیتم های خانگی. همه از این مبلغ به حدود. 3 lakhs است که در حال حاضر فرسوده شده است.

اکنون کمک کنید

او نیاز به پیوند مغز استخوان است. هیچ یک از سه خواهر او تبدیل به یک بازی اما خوشبختانه بیمارستان ما در بر داشت دهنده.

پیوند صورتحساب خواهد بود در جایی در حدود 35 lakhs.

این یک درخواست از یک مادر که فقط می خواهد برای دیدن پسرش سالم دوباره خوشحال دوباره. مادر که می خواهد برای رفتن به یک خانه که در آن او خنده کودکان هنگامی که پر از هوا است.

لطفا پیدا کردن آن را در قلب خود را برای کمک به ما را با اهدای اما چقدر شما می توانید.

اکنون کمک کنید

(این مقاله با حمایت Ketto)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im