The Mutual of Omaha logo is seen at the company's corporate headquarters in Omaha, Nebraska, on Friday. Insurance company Mutual of Omaha has announced it will replace its longtime corporate logo, which features a depiction of a Native American chief.
متقابل اوماها لوگو دیده می شود در این شرکت دفتر مرکزی شرکت در اوماها نبراسکا در روز جمعه. شرکت بیمه متقابل اوماها اعلام کرده است آن را جایگزین آن دیرین آرم شرکت است که ویژگی های یک تصویر از یک بومی آمریکایی رئیس.

منnsurance غول متقابل اوماها اعلام کرد که در آن در حال انجام دور با آن آرم است که ویژگی های یک بومی آمریکایی است.

این شرکت اعلام کرد که این حرکت در روز جمعه می آید و آن را پس از NFL را ردسکینز واشنگتن اعلام کرد که این امر می تواند با تغییر نام آن تیم ورزشی در حال رشد در میان فشار اجتماعی. متقابل اوماها لوگو به تصویر می کشد یک طرف-مشخصات یک بومی آمریکایی رئیس پوشیدن روسری ،

“ما اعتقاد داریم که تصمیم به بازنشسته شرکت ما نماد حق است و چیزی که به انجام است و سازگار با ارزش های ما و تمایل ما برای کمک به غلبه بر تعصب نژادی و کلیشه” گفت: مدیر عامل و رئیس جیمز Blackledge در انتشار اخبار. “ما احساس می کنیم به شدت لوگوی ما باید منعکس کننده که ما به عنوان یک شرکت و تعهد ما به تغییر مثبت است.”

این شرکت همچنین متعهد اضافی $1 میلیون نفر در “بودجه برای ابتکارات مبتنی بر جامعه و سازمان های غیر انتفاعی متعهد به نژادی سهام فراگیر اقتصادی و برابری و عدالت اجتماعی” در بالای 2 میلیون دلار آن در حال حاضر سالانه اهدا به موسسات خیریه اختصاص داده شده به کسانی که باعث می شود.

بومی آمریکایی رئیس آرم همراه شده است با شرکت فورچون 500 بود که در سال 1909 تاسیس از سال 1950. در علاوه بر این به واشنگتن تیم NFL انداختن آن Redskins نام شرکت های دیگر نیز به تازگی اعلام کرد تغییرات. عمه Jemima شربت گفت: این امر می تواند تغییر نام آن و نگاه و زمین O’Lakes اعلام کرد که بازنشسته است و مادری آمریکایی به ویژه در آن کره محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de