وجوه متقابل دیدن خالص خروج از Rs 2.12 لاخ کرور روپیه در ماه مارس به بالاترین سطح از سپتامبر سال 2018

In September 2018, the mutual fund industry had seen outflows of Rs 2.30 lakh after the IL&FS crisis. در سپتامبر 2018, صندوق, صنعت تا به حال دیده می شود خروج از Rs 2.30 لاخ پس از IL&FS بحران است.

وجوه متقابل شاهد خالص خروج از Rs 2.12 لاخ کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است که بالاترین سطح از ماه سپتامبر سال 2018 است. اما جریان خالص به حقوق صاحبان سهام طرح از صندوق ثابت قدم باقی مانده در Rs 11,722.74 کرور با وجود سقوط شدید در بازار در طول ماه بیش از گسترش این رمان coronavirus.

که خروج سرمایه از صندوق های سرمایه گذاری صنعت عمدتا رهبری باز به پایان رسید بدهی گرا طرح که دیدم خالص خروج از Rs 1.94 لاخ کرور نشان می دهد داده ها از انجمن از صندوق در هند (Amfi). در ماه مارس در میان باز به پایان رسید بدهی گرا, طرح مایع, بودجه شاهد بیشترین خروج در Rs 1.10 لاخ کرور به دنبال فوق العاده کوتاه مدت وجوه و وجوه بازار پول که دیدم خروج از Rs 29,052.98 کرور و Rs 27,402.30 کرور روپیه بود. یک مانیان, مدیر عامل و مدیر عامل شرکت برای Aditya Birla خورشید زندگی AMC می گوید: “در ماه گذشته redemptions در درآمد ثابت طرح عمدتا به دلیل نوسان در درآمد ثابت در بازار و همچنین ترس از این که این مستند ممکن است نقدینگی مسئله است.” او همچنین اضافه کرد که بدهی صندوق جریان خواهد دوباره به این صنعت در این ماه است.

اخبار مرتبط

در سپتامبر 2018, صندوق, صنعت تا به حال دیده می شود خروج از Rs 2.30 لاخ پس از IL&FS بحران است. شرکت کنندگان در بازار می گویند که به طور معمول redemptions از بدهی طرح های رخ می دهد و در پایان هر سه ماهه به عنوان نهادهایی مانند بانک ها و شرکت ها از گرو در اوردن سرمایه گذاری های خود را به پرداخت هزینه برای سه ماه پیش مالیات است. اما این بار outflows شد بسیار واضح تر نسبت به قبلی چند محله با توجه به کلی نگرانی رمان coronavirus. “در این زمان ما شاهد چند تن از سرمایه گذاران نهادی جبران پول از مایع وجوه و وجوه بازار پول خود را برای دیدار با هزینه های کوتاه مدت مانند حقوق و دستمزد با توجه به قفل پایین در کشور گفت:” یک سر ثابت درآمد از پیشرو صندوق خانه.

در حالی که بدهی صندوق اره تیز خروج سهام وجوه تعجب صنعت به عنوان آن را دیدم خالص جریان تومان 11,722.74 کرور روپیه در ماه مارس — بالاترین در جریان سال مالی است. حتی جریان از طریق برنامه سرمایه گذاری سیستماتیک (جرعه) بود در Rs 8,641 کرور روپیه در ماه مارس سال 2020 است. تمامی دسته بندی ها در سهام گرا طرح دیدم خالص جریان محرومیت سود سهام عملکرد بودجه ای که دیدم خروج از Rs 29.09 کرور. چند کلاه و کلاه بودجه ادامه داد: به دیدن مثبت جریان بیش از 2,000 تومان کرور روپیه در هر یک از ماه مارس است.

سواراپ Mohanty مدیر اجرایی Mirae Asset Global Investments (هند) می گوید: “سرمایه گذاران نشان داده اند بسیار زیاد بلوغ در چنین مواقعی و در حال خرید زمانی که آنها در حال دیدن ارزش در بازار است. آنها بر این باورند که این یک بحران پزشکی و جهان خواهد پیدا کردن یک راه حل به Covid-19 و به همین دلیل آنها باید در ادامه برای نشان دادن ایمان در صندوق های سهام.” در مارس Sensex پایین بود توسط 23.05% به عنوان سرمایه گذاران خارجی از جیبش پول از بازارهای سهام در ترس از رمان coronavirus.

اما ترکیبی طرح دسته دیدم خروج از Rs 36,459 کرور به دلیل آربیتراژ بودجه. داده ها از Amfi همچنین نشان می دهد که خالص دارایی های تحت مدیریت این صنعت را در ماه مارس بود در Rs 22.26 لاخ کرور نسبت به Rs 23.79 لاخ کرور روپیه در ماه مارس سال گذشته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de