صندوق خانه نباید mis-فروش صندوق اعتباری به سرمایه گذاران: Sebi رسمی

mf, mutual fundsدر حال حاضر MF بازیکنان رای ممتنع در قطعنامه را به رای می ایستد در 12 درصد, او گفت:, و اضافه کرد که همان نیاز به پایین آورده به زیر 2 درصد در سه سال است.

در پی وجوه متقابل’ بد بخت سرمایه گذاری در شرکت هایی مانند DHFL capital markets تنظیم کننده Sebi تمام وقت عضو G Mahalingam در روز پنج شنبه پرسید صنعت به mis-فروش صندوق اعتباری به سرمایه گذاران با اطمینان بازده بالاتر و افشای “خطرات پنهان”.

او همچنین ترغیب صنعت برای مدیریت نقدینگی مانند به مراقبت از هر گونه استرس بار خواستار از watchdog تلاش به دستور یک شبه بودجه برای برگزاری نقدینگی بافر به عنوان تلاش در جهت همان.

اخبار مرتبط

Mahalingam حرفه ای و رئیس بانک مرکزی که در پیوست Sebi همچنین رفت و با ناامیدی خود را در عدم علاقه در میان وجوه متقابل وقتی که می آید به رای گیری در قطعنامه مطرح شده توسط شرکت های ذکر شده و به طور خاص ذکر کلاهبرداری مانند Crompton گریوس Fortis و Religare در همان زمینه.

در این دیدگاه آمده است که در نور شدید فرسایش در ارزش سرمایه گذاری در شرط در DHFL زیر IL&FS بحران Mahalingam اذعان کرد که ما از طریق “استرس بار” و خواست احتیاط در حالی که فروش محصولات به طوری که سرمایه گذاران خرده فروشی’ ایمان نیست دندانه دار.

“صنعت نیاز به یک سوال بپرسید به خود, چگونه فروش اعتباری بودجه ؟ چگونه می توانم آن را در بازار به مصرف کنندگان ؟ آیا شما آن را در بازار گفت: آن را به شما واکشی 50 bps اضافی و یا آیا شما نیز به او بگویید که این خطر وجود دارد که ذاتی و پنهان وجود دارد ؟ من فکر می کنم این وظیفه صنعت و توزیع کنندگان را به وضوح این خطر به چشم انداز به طوری که سرمایه گذاران خرده فروشی می کند محاسبه می شود تماس” Mahalingam گفت: پرداختن به اجلاس سران سازمان یافته توسط لابی دسته بندی CII.

“ما نمی خواهیم برای مقابله با شکایت بعد از آن به من گفته شد که من به بازگشت 10-11 درصد بازگشت. در حالی که شما صحبت کردن در مورد بازگشت شما رو به بحث در مورد خطر محتمل است که دروغ های پنهان در افق,” او گفت:.
“صندوق اعتباری را مجبور به انجام یک مقدار بیشتر مسئول فروش کار در بار آمده است.”

در ضمن نیاز به نقدینگی در زمان و یا استرس او گفت: Sebi اتحاد درآورده صنعت از طریق برخی اقدامات که در راستای صنعت بانکداری را نسبت ذخیره نقدی یا قانونی نسبت های نقدینگی.

بازیکنان صنعت باید “قادر به ارزیابی آنچه که در حال رفتن به نقدینگی خواسته در یک استرس سناریو و آن (صنعت) است که قادر به ایجاد نقدینگی بافر با ایجاد یک نردبان از نقدینگی سررسید” او گفت:.

او اذعان کرد که حفظ چنین نقدینگی بافر ممکن است منجر به یک دندانه در سود برای این صنعت به دلیل حاشیه چین دار اما تاکید دارد که این صنعت باید به انجام آن پایداری طولانی مدت.

پیش از آن در سخنرانی خود Mahalingam همچنین صحبت کردن در برابر یک “وسواس” در صنعت برای ارائه آنچه که به نام به عنوان آلفا و یا بالاتر بازگشت به سرمایه گذاران و حمایت برای یک معتدل در همان نفع پایداری.

ذکر موارد مانند کسانی که در مورد Crompton Greaves, Religare و کارت قرمز که در آن شرکت ها شد و بیرون آمد که مایل بر نقدینگی حاکمیت شرکتی گفت: این صنعت باید به طور صریح در “پاسداشت کد” و رای در قطعنامه.

در حال حاضر MF بازیکنان رای ممتنع در قطعنامه را به رای می ایستد در 12 درصد, او گفت:, و اضافه کرد که همان نیاز به پایین آورده به زیر 2 درصد در سه سال است.

بعد از آن او توضیح داد که بازیکنان صنعت انجام رای گیری در طرح ها و نرخ پرهیز شود بیش از 50 درصد در برخی از نقطه از زمان.

MF سرمایه گذاران بسیار تحصیل کرده و با معلومات تر از نرمال و از این رو سرمایه گذاران باید بازی یک نقش فعال برای اطمینان از استانداردهای حاکمیت شرکتی در حال ملاقات در شرکت.

او اما گفت که Sebi انجام داده است و نه یک تحلیل دلایل آن را MF بازیکنان را به یک تماس در پرهیز از رای گیری.

در حال حاضر MF صنعت دارایی های تحت مدیریت Rs 27 تریلیون دلار است که تنها یک چهارم از سپرده های بانکی و با وجود معکوس از 18 ماه گذشته و پس از IL&FS قسمت وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آن را لمس باید 50 درصد است.

حاکی از این است که وجود دارد تنها 3 کرور حساب در حال حاضر او خواست بازیکنان را به فراتر از شهرستانها برای فروختن محصولات.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>