صندوق: آنلاین و یا فیزیکی با یا بدون مشاور – راه های مختلف از MF سرمایه گذاری

mutual fund, MF, mutual fund sahi hai, mutual funds are subject to market risks, SEBI, AMFI, financial planning, investment advisor, registered financial adviso, direct plan, regular plan, online investment, AMCs, RTAsپیشرفت تکنولوژی ساخته شده است آن را بسیار آسان را برای سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در MF طرح حاضر به عنوان در هر نیاز مالی.

در حالی که قانونی هشدار – “صندوق سرمایه گذاری ها در معرض خطرات بازار” – باعث می شود ریسک گریزی سرمایه گذاران نگران ارتباط متقابل وجوه در هند (AMFI) در حال اجرا است ‘صندوق Sahi چینگ های’ کمپین به popularise وجوه متقابل (MFs) با آموزش مردم در مورد دسته بندی های مختلف از MFs و تشویق مردم به سرمایه گذاری به طور مستقیم در MFs.

اما اهداف مالی و سرمایه گذاری نیاز هر فرد منحصر به فرد هستند و نمی توان کلی و توصیه می شود از طریق رسانه ها. بنابراین بسیار مهم است برای سرمایه گذاران را مناسب طرح مالی برای تعیین اگر MFs خود را با توجه به هدف سرمایه گذاری و اگر بله چقدر به سرمایه گذاری در آن دسته از وجوه و برای چه مدت.

اخبار مرتبط

پیشرفت تکنولوژی ساخته شده است آن را بسیار آسان را برای سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در MF طرح حاضر به عنوان در هر نیاز مالی.

آنلاین سرمایه گذاری انجام شود ممکن است مستقیم و گزینه های منظم از طریق وب سایت شرکت مدیریت دارایی ها (AMCs) سرمایه گذاری و واسطه ها و در بورس سیستم عامل است.

در حالی که KYC-پیروی سرمایه گذاران ممکن است فقط در ورود و شروع به سرمایه گذاری سرمایه گذاران جدید اما نیاز به ثبت نام خود KYC (می دانم که شما مشتری) اول به صورت آنلاین و از طریق Aadhaar / تصویری KYC یا آفلاین – قبل از شروع به سرمایه گذاری.

سرمایه گذاری ممکن است ساخته شده به صورت آفلاین در هر دو مستقیم و منظم برنامه با ارسال فرم به AMC ادارات و یا دفاتر خود ثبت و انتقال عوامل (RTAs) و یا به طور منظم در برنامه از طریق MF کارگزاران و یا توزیع کنندگان.

گرفتن کمک از یک مشاور مالی را در صلاحيت خود را از درک مسائل مالی و قابلیت ساخت طرح های مالی و سرمایه گذاری و نظارت مشابه و همچنین مدیریت احساسات در آشفتگی بازار در مورد سهام سرمایه گذاری. اگر شما هم شایستگی و اعتماد به نفس شما ممکن است به تنهایی و در غیر این صورت از آن خواهد شد بهتر است به کمک یک مشاور اگر شما ظرفیت به پرداخت برای استخدام یکی باشد.

در صورتی که شما می توانید نه مدیریت سرمایه گذاری خود را و نه ظرفیت به پرداخت مالی مشاوره هزینه بهتر است به سرمایه گذاری از طریق تجربه MF توزیع کننده.

اما می تواند به شما و یا شما باید مشاوره و همچنین سرمایه گذاری در MF از طریق یک مشاور سرمایه گذاری?

اگر شما استخدام یک مشاور آن بهتر خواهد بود به سرمایه گذاری مستقیم در طرح طبق توصیه های داده شده به عنوان وجود دارد هیچ نقطه ای برای گرفتن سفارش محصول حتی پس از پرداخت هزینه های مشاوره.

اما می تواند مشاور سرمایه گذاری ثبت شده (ریا) فشار به طور منظم برنامه ها به مشتریان ؟ در حالت ایده آل به عنوان تنظیم کننده بازار SEBI disallows این برای جلوگیری از تضاد منافع.

اما در عمل ممکن است برای جلوگیری از یک مشاور از فروش به طور منظم برنامه ریزی از طریق یکی از بستگان نزدیک مانند همسر ،

“زن و شوهر می تواند در دو نقش های مختلف. SEBI آخرین, مشاوره, مقاله در MF مشاور دستورالعمل نشان می دهد که یک SEBI-ریا نمی تواند ارائه صندوق خدمات توزیع و توزیع کننده نمی تواند ارائه مشاوره سرمایه گذاری خدمات. اگر شوهر بخواهد به یک صندوق توزیع می شود ریا” گفت: Ankit Agarwal, MD Alankit Ltd.

“در حال حاضر SEBI خواهد اجازه مشاوران سرمایه گذاری به ارائه مشاوره همراه با توزیع خدمات در همان ساز و برگ. تنظیم کننده کار کرده است در فاصل بین مشاوره و توزیع محصولات مالی و همیشه از SEBI اول صادر مشاوره سرمایه گذاری دستورالعمل. افراد مایل به ثبت نام به عنوان مشاوران سرمایه گذاری نباید در ارائه خدمات توزیع از طریق هر یک از اعضای خانواده خود را فوری گفت:” Agarwal.

وقتی پرسید که آیا به این معنی است که هیچ محدودیتی اعضای خانواده از ریا برای تبدیل شدن به یک MF توزیع Agarwal گفت: “پاسخ دادن به 3rd, مشاوره, کاغذ شناور توسط SEBI انجمن از وجوه متقابل در هند پیشنهاد کرده است که RIAs ثبت نام با SEBI باید مجاز به ارائه اعدام خدمات خود را از طریق اعضای خانواده یا توسط شناور جداگانه بازو به مشتریان خود را. بنابراین وجود دارد هیچ محدودیتی اعضای خانواده از ریا برای تبدیل شدن به یک MF توزیع کننده, اما آنها ارائه خواهد شد تنها اجرای خدمات.”

هر آنچه که ممکن است از نظر اجازه می دهد RIAs فشار به طور منظم برنامه های این امر می تواند عاقلانه به سرمایه گذاری مستقیم در طرح اگر سرویس پرداخت از مشاور گرفته شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>