صندوق سرمایه گذاری: چرا شاخص بودجه را می توان یک شرط خوب در حال حاضر

به عنوان بازار فعلی سناریوی پیچیده و دینامیک تغییر بسیار سریع سرمایه گذاران باید با دقت انتخاب شاخص است.

در زمانی که بازار سهام دیده می شود کاهش شدید پس از وقوع Covid-19 همه گیر و قیمت بسیاری از سهام خود را ضربه چند سال اخیر سرمایه گذاران را مجبور به انتخاب سهام آن دسته از شرکت هایی که اساسا قوی ترازنامه. اما به جای نگاه کردن به انتخاب شرکت های سرمایه گذار باید در حالت ایده آل سرمایه گذاری در صندوق های اول که باید سهام از رهبران بازار در سراسر بخش های مختلف است.

شاخص صندوق های سرمایه گذاری در شاخص های بازار سهام در همان سهام و در همان نسبت. این بودجه ها منفعلانه موفق و صندوق مديران مداخله بسیار محدود است. دارایی تخصیص از صندوق شاخص خواهد بود که همان است که از اساسی آن شاخص است. به عنوان هزینه نسبت وجوه شاخص پایین تر است (10 تا 50 واحد) از دیگر به طور فعال مدیریت وجوه و شرکت مدیریت دارایی ها بازده تولید شده می تواند در دراز مدت بالاتر. در زمان نوسانات بازار منفعل سرمایه گذاری می تواند کمک به یک سرمایه گذار برای کاهش ریسک غیر سیستماتیک—شرط بندی بر روی چند انتخاب سهام اشتباه رفتن.

اخبار مرتبط

Rajat Jain, chief investment officer اصلی صندوق می گوید که از یک چشم انداز نوسانات شاخص بودجه نیز تحت تاثیر نوسانات فعلی در بازارهای سهام مشابه به طور فعال مدیریت صندوق های سهام. “تصمیم به سرمایه گذاری در یک صندوق شاخص باید بر اساس سرمایه گذاران ریسک پذیری و راحتی با مدت نزدیک به نوسانات. سرمایه گذاران به دنبال قرار گرفتن در معرض به بازار سرمایه و کسانی که نمی خواهید به خطر از مدت نزدیک به منصه از یک فعال موفق استراتژی ممکن است که قطعا در این نگاه,” او می گوید.

به طور مشابه Omkeshwar سینگ سر RankMF, Samco اوراق بهادار می گوید که در زمان Covid-19 وضعیت همه گیر انتخاب با کیفیت کسب و کار تبدیل شده است بسیار مهم برای آینده رشد و ایجاد ثروت. “اگر سرمایه گذاران قادر به انتخاب کیفیت سهام و وجوه متقابل و طرح و سپس وجوه شاخص یک گزینه بهتر است” او تاکید.
انتخاب شاخص است.

به عنوان بازار فعلی سناریوی پیچیده و دینامیک تغییر بسیار سریع سرمایه گذاران باید با دقت انتخاب شاخص است. در حالت ایده آل یک سرمایه گذار باید در سرمایه گذاری وجوه متنوع مانند خوب یا Sensex بودجه. اگر شاخص صندوق محک به جذاب مجموعه ای را تشکیل می دهند همان 50 سهام به عنوان معیار. سرمایه گذاران فردی که در بازار زرنگ و دانا باید چوب به شاخص بودجه برای راحتی نقدینگی و سهولت سرمایه گذاری.

“یک سرمایه گذار به طور متوسط باید در یک صندوق شاخص است که آهنگ یک شاخص بازار گسترده و نه از بودجه ای که در مسیر یک بخش از یک موضوع و یا یک بازار محدود کلاه می گوید:” جین ، توجه داشته باشید مشابه سینگ توصیه می کند سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در صندوق شاخص از شاخص های پیشرو از جذاب 50 و Sensex 30 با توجه به نوسانات در بازارهای سهام.

بازده همگام با شاخص

یک صندوق شاخص سرمایه گذار می تواند اطمینان از بازده همگام با شاخص. تنها تفاوت در بازده خواهد بود در حساب ردیابی خطا. کاهش ردیابی خطا نزدیک می گرداند به معیار. بنابراین یک سرمایه گذار باید انتخاب با بودجه حداقل ردیابی خطا قبل از سرمایه گذاری در یک صندوق شاخص. این بودجه را کنار بگذارند درصد معینی به صورت نقدی به اطمینان حاصل شود که در صورت رستگاری درخواست از سرمایه گذاران وجود نقدینگی کافی است.

یک صندوق شاخص کمک می کند تا یک سرمایه گذار تعادل خطرات در این مجموعه به عنوان صندوق مسابقات عملکرد خود را به آن شاخص است. اگر یک سرمایه گذار نمی خواهید به خطر کوتاه مدت منصه است و انتظار قابل پیش بینی بازده او را باید در شاخص بودجه. به عنوان چنین بودجه ای می توانید در کوتاه مدت نوسانات سرمایه گذاران باید اقامت سرمایه گذاری برای بلند مدت برای این صندوق برای تولید بازده بالاتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de