زن مسلمان اهدا او پس انداز برای حج به RSS-وابسته به

Muslim woman donates to RSS, Jammu and Kashmir, Sewa Bharati, Hajj pilgrimage, coronavirus pandemic, Khalida Begum, cornavirus pandemicبیگم خالده, 87 که ذخیره تومان 5 لاخ برای حج بود مجبور به تسلیم او قصد دارد برای زیارت به دلیل مستند. (بازنمودی تصویر: عکس از آسوشیتدپرس)

یک زن مسلمان از جامو و کشمیر اهدا کرده است او پس انداز تومان 5 لاخ به معنای به حج و به آر اس اس-وابسته به ‘Sewa Bharati’ پس ظاهرا “تحت تاثیر قرار با رفاه کار” انجام شده توسط این لباس در میان این مستند با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. بیگم خالده, 87 که ذخیره تومان 5 لاخ برای حج بود مجبور به تسلیم او قصد دارد برای زیارت به دلیل مستند.

حج است که سالانه اسلامی زیارت به مکه در عربستان سعودی مقدسترین شهر مسلمانان است. “خالده بگوم او تحت تاثیر قرار گرفته بود با رفاه کار انجام شده توسط Sewa Bharati در جامو و کشمیر در طول زمان دشوار این کشور عبور با توجه به شیوع ناگهانی COVID-19 و تصمیم به اهدای تومان 5 لاخ به سازمان” آرون آناند رئیس RSS بال رسانه ایندرپرستها Vishwa Samvad Kendra (IVSK) گفت.

اخبار مرتبط

این زن می خواهد که این پول باید توسط خدمات اجتماعی سازمان Sewa Bharati برای فقرا و نیازمندان در جامو و کشمیر. او تا به حال ذخیره این مقدار برای انجام حج برنامه, برای او که معوق با توجه به در حال حاضر وضعیت آناند گفت. “بیگم خالده جی بود که در میان چند زنان در جامو و کشمیر که تحصیل در یک صومعه. او دختر در قانون از سرهنگ نظیر Mohd خان بود که رئیس جمهور جانا Sangh,” او گفت:.

جانا Sangh نیز دیپلم از آر اس اس و بعدها Bharatiya Janata Party. آناند گفت: با وجود سن و سال او بوده است بسیار فعال در رفاه این نسخهها کار برای زنان و مستضعف در جامو و کشمیر. پسرش فاروق خان بازنشسته IPS افسر است که در حال حاضر در خدمت به عنوان یک مشاور به جامو و کشمیر معاون فرماندار.

در ضمن از آنجا که مستند اعلام شد, Sewa Bharati داوطلبان در سراسر کشور ارائه شده اند مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری به نیازمندان است. این Sangh-وابسته داوطلبان دیده می شد در روز شنبه مدیریت جمعیت و ارائه مواد غذایی به آنها در نند Vihar ترمینال اتوبوس در دهلی نو.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>