مسلمان رزرو NCP-کنگره پیشنهاد برای قرار دادن Uddhav Thackeray در یک ثابت: Ramdas Athawale

Ramdas Athawale گفت Uddhav Thackeray باید راه رفتن از ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت و دوباره با BJP.

اتحادیه وزیر Ramdas Athawale گفت: اعلام پنج درصد سهمیه به مسلمانان در آموزش و پرورش در ماهاراشترا است NCP و کنگره تلاش برای قرار دادن متحد شیو سنا در رفع. Athawale گفت: سنا مخالف شده بود به “چنین رزرو” (مبتنی بر دین) و تصریح کرد که وزیر Uddhav Thackeray است که رئیس جمهور از آن حزب باید راه رفتن از ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت و دوباره با BJP.

وزیر امور خارجه برای عدالت اجتماعی گفته او حزب RPI(ع) مخالف نیست به مسلمانان گرفتن پنج درصد رزرو در آموزش و پرورش در ماهاراشترا.

اخبار مرتبط

پیش از آن در روز NCP رهبر و دولت اقلیت وزیر امور ملک نواب اعلام کرد در شورای قانونگذاری که قانون خواهد شد به تصویب رسید به پنج درصد سهمیه به مسلمانان در آموزش و پرورش است. توسعه شهری وزیر و ارشد شیو سنا رهبر Eknath Shinde بعدا به خبرنگاران گفت که هیچ تصمیمی گرفته شده در این موضوع نشده است.

“سابق کنگره-NCP دولت داده بود مسلمانان پنج درصد رزرو. اما در اینجا کنگره-NCP در حال تلاش برای قرار دادن شیو سنا در رفع این مسئله آن را به عنوان مخالف به چنین نوع از رزرو” Athawale به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس قانونگذاری ایالتی ساختمان اینجا.

“آنها سعی می کنند به دام Uddhav Thackeray. آن است که ما فروتن درخواست به Uddhav جی به اتحاد دوباره با بی جی پی به تحقق بخشیدن به رویاهای Balasaheb Thackeray,” او اضافه شده است.

Athawale همچنین گفت که Thackeray روزی تغذیه با کنگره و NCP و قدم زدن به بیرون از دولت است.

او تبریک گفت Thackeray برای اعلام خروج اکثر موارد ثبت شده قبلی Devendra Fadnavis دولت در ارتباط با کرگن-Bhima خشونت Maratha سهمیه هم بزنید و اعتراض Nanar پروژه پالایشگاه. “اما ما خواستار هستند که باید آنها را برداشت همه موارد,” او اضافه شده است.

به یک سوال Athawale گفت که حزب او بود و نه مخالف شمارش OBCs به عنوان یک گروه جداگانه در سرشماری. اتحادیه وزیر اما خواستار آن است که سرشماری از تمام طبقات و جوامع انجام شود.

“من فکر نمی کنم سرشماری را ترویج casteism…نه تنها OBCs اما همه طبقه عاقلانه و جامعه عاقلانه سرشماری باید انجام,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>