“قتل در تیرباران’: تد کروز ریپ برنی سندرز برای دفاع از فیدل کاسترو

Sen. تد کروز لعنتی 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری پیشتاز برنی سندرز برای دفاع از اواخر دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو در مصاحبه ای که به پخش بیش از آخر هفته.

کروز تگزاس جمهوری خواه سناتور کوبایی تبار در زمان ارتکاب جرم.

“این واقعا باعث می شود یک تفاوت زمانی که شما قتل در تیرباران می تواند خواندن و نوشتن” کروز گفت.

در ظاهر خود را در CBS 60 Minutes, ساندرز گفت: آن را “ناعادلانه” را به نشان می دهد که رژیم کاسترو در کوبا بود همه بد است.

“ما بسیار مخالف استبدادی طبیعت کوبا, اما آن را ناعادلانه می گویند همه چیز را بد” سناتور ورمونت گفت. “هنگامی که کاسترو به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال در برنامه های سواد آموزی.”

سوسیالیستی منجر 2020 زمینه پس از پیروزی در نوادا قفقاز که به دنبال اجرای قوی در آیووا و نیوهمشایر.

ساندرز به مدت طولانی حمایت برای “مدیکر برای همه” و شیب دار مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها. سال پیش, او گفت که او نمی ذهن به عنوان یک کمونیست.

کاسترو یکی از وحشیانه ترین دیکتاتورها در تاریخ دنیا که رژیم استبدادی منجر به خروج دسته جمعی از اتباع کوبا به ایالات متحده به خصوص در جنوب فلوریدا. او در نوامبر 2016 و موفق شد توسط برادرش رائول کاسترو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>