بمبئی محلی قطار معلق تا مارس 31

با افزایش تعداد coronavirus موارد در بمبئی راه آهن مقامات معلق محلی و outstation قطار تا 31 مارس است. محلی قطار در نظر گرفته شده به عنوان راه نجات از بمبئی که بیش از 80 لاخ سفر مردم در آنها هر روز. مرکزی و غربی راه آهن کار بیش از 3000 خدمات در مسیرهای حومه روزانه. “همه حومه خدمات متوقف شده است از نیمه شب یکشنبه تا 31 مارس” یک سخنگوی راه آهن گفت.

راه آهن هیئت مدیره در بعد از ظهر یکشنبه تصمیم گرفت به حالت تعلیق در حومه خدمات در قطارهای مسافربری برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در این شهرستان و دیگر نقاط کشور است. این اولین بار است که در چند دهه گذشته که قطار حومه متوقف شده است. پیش از آن در سال 1974 حومه و قطار در فاصله طولانی از خدمات در اینجا متوقف شد برای حدود 20 روز با توجه به اتحادیه های کارگری اعتصاب.

در روز یکشنبه راه آهن مقامات تصمیم به تعلیق تمام فاصله طولانی مسافران قطار خدمات. حومه و قطار در بمبئی زد روز یکشنبه در کمتر فرکانس و مردم تنها با همکاری اورژانس و خدمات ضروری اجازه داده شد به سفر.

با 14 مورد جدید پیدا کردم در 24 ساعت گذشته تعداد COVID-19 بیماران افزایش یافته و به 38 در بمبئی در روز دوشنبه به عنوان در هر Brihanmumbai شهرداری شرکت.

در حومه بمبئی شبکه گسترش می یابد از Churchgate به Dahanu در غرب راه آهن مسیر و از Chhatrapati Shivaji Maharaj پایانه (CSMT) به Kasara و خپلی مرکزی راه آهن اصلی خط. مرکزی راه آهن نیز اجرا می شود خدمات از CSMT به Mahim و پنول در بندر خط از تانه به واشی و پنول در ترانس-بندرگاه خط و همچنین عمل Belapur-Seawood-Kharkopar خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>