بمبئی Dharavi بود که یک بار در Covid-19 کانون, گزارش 2 مورد در یکشنبه

آسیا بزرگترین زاغه — Dharavi — که یک بار ماهاراشترا را Covid-19 کانون گزارش تنها دو مورد از این ویروس در یکشنبه, NDTV گزارش داد.

به گفته مقامات محلی این موارد وسیع زاغه می ایستد در 2,531 از آن تنها 113 فعال هستند در حال حاضر.

Dharavi گزارش اول خود را coronavirus مورد در ماه آوریل و پس از آن شماره شده بود تا کنون در حال افزایش است. مقامات محلی موفق شد در رام کردن این ویروس از طریق تهاجمی تست.

هفته گذشته Dharavi تا به حال ثبت نام تنها تک رقمی رشد به جز در روز شنبه هنگامی که آن را ثبت 10 مورد. در زاغه بیش از 2000 بیماران بهبود یافته اند تا کنون.

Dharavi انعطاف پذیری نسبت به Covid-19 قدردانی شده توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان به خوبی. که در ستایش Dharavi مقامات محلی برای مسطح منحنی در یک منطقه که در آن اجتماعی فاصله لوکس است طبق گزارش های رسانه ها.

مقامات محلی اشاره کرد که آنها با اتکا بر چهار Ts — ردیابی, ردیابی, تست, و درمان, NDTV گزارش داد.

با توجه به بدن مدنی, رسمی به عنوان بخشی از نظارت فعال پزشکان و کلینیک های خصوصی تحت پوشش در اطراف 47,500 خانه در حالی که 14,970 مردم به نمایش در کامیون های تلفن همراه.

در ضمن در هندوستان, Maharashtra بدترین تحت تاثیر دولت در کشور با بیش از 3.75 لاخ موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>