Mumbaikars نا امید شده توسط پلیس را 2 متر حکومت ابراز نگرانی در توییتر

به عنوان بمبئی همچنان Covid-19 کانون در هند پلیس شهر تکمیل کرده اند 2-کیلومتر حکومت برای جلوگیری از ویروسی شدن بیشتر ،

کمیسر بمبئی پلیس شری Param Bir سینگ در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی به شهروندان در روز یکشنبه یک توییتی (در Marathi): “عزیز Mumbaikars آگاه از تاج پس زمینه. را انتخاب کنید به ماندن در خانه. شما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار اگر سفر شما بیش از 2 کیلومتر بدون دلیل معتبر. ما در اینجا در جاده ها برای ایمنی خود را.” پلیس باید فقط معاف دفتر را برانگیخت از قانون است.

حکومت نمی تواند به خوبی با Mumbaikars به عنوان کاربران ابراز نگرانی های خود را در بخش نظرات.

یک کاربر (@immerrillr) نوشت: “لطفا برخی از حس مشترک و متوجه باشید که هر اقلام ضروری در دسترس هستند در عرض 2 کیلومتر شعاع در بسیاری از مکان ها در بمبئی! فقط عبور نمی سفارشات بدون استفاده از یک ذره از استدلال است.”

دیگری (@raykazi2) در توئیتر خود نوشت: “بسیاری Mumbaikars به دنبال مستند سفارشات و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای صمیمانه. 2 متر محدودیت برای خودروهای صاحبان معنی های زیادی را ندارد جز بی پروا عناصر. چگونه ماشین سرنشینان رفتن به آلوده کردن دیگران خارج است ؟ آنها نمی, پس از 2km یا 20 کیلومتر را ندارد تفاوت.”

برخی از کاربران خواسته برای دستورالعمل های دقیق از قانون است. یک کاربر توییتر پرسید: برای برخی از وضوح و نوشت: (@khotsarika): “این است متناقض به آنچه@CMOMaharashtra@OfficeofUT می گوید. دفتر من است 16 متر دور در آن صورت چه باید بکنم ؟ من باید به دفتر یا نه ؟ اگر نه, سپس شما می توانید و@CMOMaharashtra به دستورالعمل های روشن? وضوح است و انتظار.”

یکی دیگر نوشته شده: “لطفا بیا تا با دستورالعمل های روشن برای شهروندان است. خدمتکاران مجاز یا بدون مهار مناطق – چه مدت می توانید آن را در ادامه اگر وجود دارد به عقب و موارد مثبت متخصصان پزشکی و غیره.”

یک کاربر نوشته است: “شما نمی توانید به رفتن به دفتر خود و یا سفر خود را ، ایجاد دستورالعمل های مناسب و یا برداشت این صدای جیر جیر.”

بمبئی پلیس نمی نورد جزئیات نشده است. اما کمیساریای دیگر ارسال توییت بیان کرد: “رانندگی گذشته 2 کیلومتر از محل اقامت خود برای ‘پاپ’? ما می دانیم که یک ‘نقطه’ برای ماشین شما.”

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *