پلیس بمبئی هشدار مردم در برابر جعلی لیست مستند دستورالعمل

پلیس بمبئی در روز سه شنبه هشدار داد شهروندان در مورد یک لیست جعلی از مستند راهنمای بمبئی که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی.

بمبئی پلیس افشا و خنثی لیست که در مجموعه ‘باید ها و نبایدها’ به دنبال آن در طول تمدید مستند در دولت تا ژوئیه 31.

“ما می خواهم به اطلاع Mumbaikars که متصل دستورالعمل شده اند صادر شده توسط پلیس بمبئی. ما درخواست شهروندان به نه باور و نه رو به جلو این پیام را به هر یک از دوستان خود و یا اعضای خانواده. لطفا تکیه تنها بر منابع رسمی برای هر گونه اطلاعات. #Dial100 (sic)” پلیس بمبئی توییتی.

لیست متحده که مغازه های فروش کالاهای ضروری مغازه ها اجازه خواهد داشت به کار از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر و تنها یک نفر خواهد بود و مجاز به رفتن به خرید ملزومات است. این لیست جعلی آمده است که ساکنان مجاز به استفاده از وسایل نقلیه برای خرید ضروری است و مردم باید راه رفتن به مغازه ها در عرض 2 کیلومتر از مجاورت خود را. تحویل پرسنل را مجبور به حمل اسناد و مدارک اصلی با آنها را به لیست اضافه می کند.

پلیس بمبئی هشدار داد شهروندان باید با احتیاط از این اطلاعات نادرست است.

این ماهاراشترا دولت روز دوشنبه اعلام کرد تمدید مستند تا 31 جولای برای جلوگیری از گسترش Covid-19 در دولت است. دولت نیز تقویت برخی محدودیت های غیر ضروری فعالیت در مناطق شهری بمبئی شهری منطقه پونا, Nagpur, Aurangabad, ملگن, اکولا و امراواتی که در مناطق پر خطر و که در آن عفونت است که هنوز هم در حال گسترش است.

بمبئی کمیسر پلیس Param Bir سینگ در زمان به توییتر در روز یکشنبه برای اطلاع رسانی به شهروندان در 2 متر حکومت.

“عزیز Mumbaikars آگاه از تاج پس زمینه. را انتخاب کنید به ماندن در خانه. شما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار اگر سفر شما بیش از 2 متر بدون دلیل معتبر. ما در اینجا در جاده ها برای ایمنی خود را,” او توییتی (ترجمه از Marathi).

دفتر را برانگیخت و مردم با شرایط اضطراری داده خواهد شد و راه گریز در چنین شرایطی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im