بمبئی هند مالی توپی و ملت ثروتمندترین شهرداری است کاوش راه های جدید برای افزایش درآمد به عنوان یک کاهش اقتصاد صدمه حاصل از املاک و مستغلات. این شامل مالیات بر جمع آوری زباله و اضافی کسر خدمات از قبیل صدور شناسنامه.

شهرداری شرکت بیشتر بمبئی را پوشش می دهد که نیمی از مساحت شهر نیویورک اما خانه ها 50 درصد بیشتر از افراد می بیند درآمد حذف 5 درصد از آن هدف قبلی به ₹23,850 کرور ($3.4 میلیارد دلار) در سال از طریق 31 مارس است.

رو به وخامت مالی در بمبئی که بودجه بزرگتر از چندین ایالت هند — نشانه بد برای اقتصادی هند احیای چرا که دولت در سطح هزینه های بزرگتر برای تاثیر بالاتر از مرکز. هر 1 روپیه صرف شده توسط متحده بازده 1.07 روپیه در خروجی اضافی در مقابل 0.4 برای مرکز با توجه به مشغول به کار در یک مقاله منتشر شده توسط بانک مرکزی هند.

سقوط درآمد

در حال حاضر بمبئی برنامه ای برای افزایش هزینه های تقریبا 9 درصد در سال شروع آوریل 1, از جمله در بهتر طوفان-تخلیه آب برای جلوگیری از جاری شدن سیل در طول فصل موسمی و بلند پروازانه و بحث برانگیز در جاده ساحلی است که در آغوش این شهر ساحلی از خطوط دریایی به نام ملکه گردنبند در جنوب به شلوغ شمال حومه.

معلوم نیست اگر چه آن را در رسیدن به این هدف با توجه به این که مجموعه های مالیاتی در فروش آپارتمان ها و دفاتر در شهرستان از دست رفته سال جاری را 12 درصد است.

“در مواجهه با کاهش درآمد از منابع مهم درآمد این شرکت قصد دارد به اتخاذ اقدامات نوآورانه برای بسیج منابع,” مراقبت رتبه بندی اقتصاددانان از جمله مادان Sabnavis نوشت: در گزارش. از جمله این اقدامات به بهبود غرامت برجسته از مالیات بر ملک و آب و مالیات راه صدور اعلامیه به defaulters, قطع آب, اتصالات, پیوست ها و حراج از خواص آنها نوشت.

بمبئی شهری بدن انتظار دارد درآمد آن ₹78670 کرور سرمایه گذاری به افت 11 درصد به دلیل کاهش نرخ بهره بانکی در سال مالی آینده. آن را نیز نمی بیند و هرگونه افزایش در جبران خسارت از مرکز.

تا سال 2017 بمبئی به دست آورده از یک سوم از درآمد خود را از طریق octroi یا ورود لوی بود که با جایگزین در سراسر کشور محصولات و خدمات مالیاتی مودی پس از وعده داده شده برای جبران بخشی از کاهش.

هند کاهش رشد اقتصادی به معنای این مرکز شده است و قادر به انتقال وجوه فراتر از سپتامبر. بقیه صادر خواهد شد در دو تراشه ها جای دادند Mos وزیر دارایی Anurag Thakur گفت: مجلس در فوریه 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im