بمبئی: مرگ بیمار سوخت ترس از COVID-19 گسترش در آسیا بزرگترین زاغه Dharavi

Coronavirus, Arunachal pradesh, coronavirus case in arunachal, Nizamuddin West, COVID-19, Dibrugarh, assam, coronavirus infection, latest news on coronavirusچند در مقیاس کوچک صنایع و کارگاه های آموزشی از محصولات چرم سفال و پارچه عمل از زاغه مستعمره گسترش بیش از 613 هکتار است.

مرگ یک COVID-19 بیمار از بمبئی Dharavi شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین محله های فقیرنشین در آسیا در معرض ساکنان آن به آسیب پذیری از ابتلا به عفونت های ویروسی و موجب ترس از گسترش آن در منطقه بسیار متراکم منطقه است.

چند در مقیاس کوچک صنایع و کارگاه های آموزشی از محصولات چرم سفال و پارچه عمل از زاغه مستعمره گسترش بیش از 613 هکتار است. عظیم 15 لاخ مردم زندگی می کنند در shanties نارسایی باریک bylanes از Dharavi ساخت آن را یکی از شلوغ ترین مناطق شهر است.

اخبار مرتبط

پس از مرگ مقامات در نظر گرفتن هیچ شانسی و آنها را مهر و موم زاغه توانبخشی سازمان (SRV) ساختمان که در آن او زندگی می کردند. این منطقه شده است مشخص به عنوان “مهار منطقه’ مدنی رسمی گفت.

این ساختمان که در آن مرد زندگی است, احاطه شده توسط زاغه در همه طرف. مرحوم بود که در یک فروشگاه پوشاک در Dharavi توسعه علائم مانند سرفه سرد و تب در مارس 23 و در بیمارستان بستری شد در مارس 26. پس از مرد درگذشت و در نزدیکی دولتی Sion بیمارستان حدود 300 اتاق های اجاره ای در ساختمان و حدود 90 مغازه شدند و با محاصره توسط پلیس.

ساکنان ساختمان شد و قرنطینه در خانه. مدنی گفت: آنها همچنین برنامه ریزی دوره ای اسپری ضد عفونی کننده در منطقه, در حالی که پلیس باید محدود جنبش مردم وجود دارد.

“همه در معرض خطر تماس از مرحوم شده اند مهر و قرنطینه. سواب نمونه از اعضای خانواده خود و برخی از ساکنان ساختمان ارسال شده است, برای, تست,” او گفت:, و اضافه کرد که همه شهروندان ارشد و افراد مبتلا به بیماری تنفسی در ساختمان نیز تحت آزمون است. هیچ کس اجازه خواهد داشت برای بیرون رفتن از ساختمان تا زمان آزمون نتایج در معرض خطر مخاطبین آمد, او گفت:.

“این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) در حال رفتن به ارائه مواد غذایی و جیره غذایی به ساکنان ساختمان” این مقام گفت.

BMC به دخالت در اطراف 146 چنین مهار مناطق در این شهر بزرگ که در آنها یا یکی یا بیشتر COVID-19 بیماران و یا افراد برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر است. در یک مهار منطقه’ پلیس محدود کردن دسترسی مردم توسط barricading این منطقه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im