چندین پرسنل نظامی ایالات متحده درگذشت پس از آمدن در زیر آتش مستقیم طی یک عملیات در شرق افغانستان ،

یک درگیری به کشته شدن پنج یا شش آمریکایی اعضای خدمات پس از یک درگیری در ولایت ننگرهار در روز شنبه با توجه به گزارش. این حادثه بوده است و “سبز بر آبی” حمله ای که در سمت چپ شش تلفات نیروهای افغان را به عنوان به خوبی. “سبز بر آبی” حمله هنگامی رخ می دهد که سربازان آمریکایی در حال صدمه توسط نیروهای دوستانه یا افراط گرایان نما به عنوان نیروهای که در مشارکت با آمریکا

آن است که هنوز روشن نیست که اگر این درگیری باعث شد طالبان infiltrator و یا اگر آن را با توجه به اختلاف بین نیروهای آمریکایی و افغان در تلاش برای با هم کار کنند. مقامات ایالات متحده تایید کرد که آمریکا مرگ و میر, اما فاش نمی کند که چگونه بسیاری از.

نیروهای نظامی ایالات متحده در افغانستان سخنگوی سرهنگ سانی لگت تایید کرد که درگیری صورت گرفت گفتن Agence France-Presse “یک ترکیب ما و نیرو های افغان انجام یک عملیات در ولایت ننگرهار مشغول بود توسط آتش مستقیم در فوریه. 8.”

مرگ سربازان آمریکایی در افغانستان آمار پنج سال به بالا در سال 2019 با 17 خصمانه مرگ و میر. ماه گذشته دو سربازان آمریکایی کشته شده در افغانستان پس از وسیله نقلیه خود را هدف قرار داده بود توسط یک دستگاه منفجره دست ساز. حدود 13,000 سربازان هنوز در حال اعزام به افغانستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de