Mukesh Ambani بزرگ بیانیه در رکود اقتصادی; بررسی جزئیات

He was speaking after being presented with the 'Iconic Business Leader of the Decade' award by CNBC-TV18 here. (File image)او صحبت شد پس از ارائه شده با ‘یاد رهبر کسب و کار از دهه’ جایزه توسط CNBC-TV18 اینجا. (فایل تصویر)

از زمان رکود اقتصادی است “موقت” و ناشی از خارجی تلاطم و این کشور به دلایل بود بیشتر خوش برای دهه های آینده ثروتمندترین هندی Mukesh Ambani گفت: در روز جمعه.

رئیس و مدیر عامل توکل صنایع گفت: دهه آینده ارائه یک “فرصت تاریخی” برای کسب و کار به اکسل و محل هند در میان سه اقتصاد جهان است.

اخبار مرتبط

“من فکر می کنم در حالی که ما شاهد موقت درد با رهبری که وزیر دارایی ارائه شده ما فقط در حال رفتن به خارج از آن. خارجی آشوب (اتحاد) آمار ما, اما من بسیار خوشبین” Ambani گفت.

او صحبت شد پس از ارائه شده با ‘یاد رهبر کسب و کار از دهه’ جایزه توسط CNBC-TV18 اینجا.

در آن چهار دهه وجود اعتماد شروع کردن با پارچه, شد, پتروشیمی, بازیکن منتقل تمرکز به پالایش و انرژی است و در حال حاضر ساخته شده است یک در کلاس جهانی خرده فروشی و مصرف کننده فناوری, کسب و کار, Ambani گفت.

او در ادامه گفت: تحولات شده اند ممکن است با توجه به رهبران جوان و اذعان کرد که با حضور خود بچه ها Akash و عشا در مخاطب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>