Mukesh Ambani می گوید rahmani چگونه Jio کاهش هزینه های داده را به Rs 12 از 300 تومان به ازای هر گیگابایت

Mukesh ambani enters in e-commerce market, RIL opens My Jio Mart to take on Amazon, Flipkartهزینه داده شده است به کاهش Rs 12-14 هر گیگابایت در حال حاضر از 300-500 تومان به ازای هر گیگابایت در قبل از Jio روز Mukesh Ambani گفت.

تاکید بر تغییر بزرگ است که به معرفی تکیه Jio آورده به بخش مخابرات هند RIL رئیس Mukesh Ambani روز دوشنبه گفت که Jio کمک کرده است تا هزینه های داده به منظور کاهش چشمگیری داشته است. هزینه داده شده است به کاهش Rs 12-14 هر گیگابایت در حال حاضر از 300-500 تومان به ازای هر گیگابایت در قبل از Jio روز Mukesh Ambani گفت: در یک گفتگو با مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا در مایکروسافت آینده رمزگشایی مدیر عامل اجلاس در بمبئی. مصرف بالا رفته و دیجیتال هند تبدیل به یک جنبش مردم در حال حاضر Mukesh Ambani نیز گفت. اضافه کردن او گفت که نخست وزیر نارندرا داد داخلی صنعت مخابرات چشم انداز دیجیتال هند است. صحبت به مناسبت rahmani خواست هند رهبران کسب و کار برای ایجاد قابلیت های فن آوری که در حال فراگیر در طبیعت است. شروع سفر سه روزه به هند نادلا شد پرداختن به آینده مایکروسافت رمزگشایی مدیر عامل اجلاس در بمبئی. “هند اجرائی نیاز به ساخت خود را با تکنولوژی قابلیت و اطمینان حاصل شود که راه حل های فراگیر,” او گفت:. ساتیا نادلا اعلام کرد که 72 درصد از مشاغل برای مهندسین نرم افزار در هند در خارج از صنعت فن آوری.

مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا در حال بازدید از بمبئی بنگلور و دهلی نو در ماه فوریه 24-26. “مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا به اشتراک گذاری چشم انداز خود را برای آینده تکنولوژی و چگونه, هند سازمان می تواند در عصر دیجیتال تحول” وب سایت مایکروسافت گفت. در فوریه 24, مایکروسافت خواهد بود میزبانی آن “مایکروسافت آینده رمزگشایی – مدیر عامل شرکت در اجلاس سران” در بمبئی.

اخبار مرتبط

این اجلاس خواهد بود خطاب توسط رهبران صنعت و مدیران مایکروسافت از جمله ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت و ژان فیلیپ کورتوا, EVP و رئیس جمهور, جهانی, فروش, بازاریابی و عملیات.SBI پایه در تکنولوژی برای افراد معلول با Rajnish کومار رئیس بانک دولتی هند و ژان فیلیپ کورتوا, EVP و رئیس جهانی فروش – بازاریابی و عملیات مایکروسافت نیز حضور در جلسات. در FY19 مایکروسافت هند ارسال شده درآمد به ارزش بیش از $1 میلیارد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im