MTNL ویژه کار از خانه ارائه کرده است! دو داده در تمام پهنای باند برنامه های تلفن های ثابت و موبایل

MTNL broadband plans, work from home, coronavirusبخش دولتی هستند و یکی از اولین به آمده تا با طرح های برای حمایت از کار از خانه در میان Coronavirus را بترساند. (عکس)

MTNL پهنای باند بهترین طرح: دولت اجرا مخابرات شرکت MTNL ارائه خواهد شد دو داده در تمام پهنای باند برنامه های تلفن ثابت و تلفن همراه برای یک ماه به تشویق کار از خانه برای مردم در پی افزایش موارد coronavirus در کشور است.

“MTNL دو برابر شده است اطلاعات رایگان در تمام پهنای باند برنامه های تلفن ثابت و همچنین به عنوان تلفن همراه برای یک ماه خواهد اثر را از امروز به طوری که مردم را تشویق به کار از خانه” MTNL رئیس و مدیر عامل Sunil Kumar گفت PTI.

اخبار مرتبط

طرح جدید ارائه خواهد شد به مشتریان در دهلی نو و بمبئی که در آن شرکت عمل می کند.

روز جمعه آن را اعلام کرد پهنای باند رایگان خدمات خود را برای تلفن های ثابت و مشتریان جدید برای یک ماه به حمایت از “کار از خانه” مجاز توسط بسیاری از سازمانها در میان شیوع کروناویروس.

همچنین بخوانید: Covid-19: Jio ارائه می دهد اطلاعات بیشتر BSNL ارائه پهنای باند رایگان

مشتریان جدید امید بستن برای کابل مسی مبتنی بر اتصال نمی خواهد که به پرداخت حتی هزینه های نصب خواهد شد اما نیاز به خرید مودم برای سرویس BSNL, مقامات گفت.

بخش دولتی هستند و یکی از اولین به آمده تا با طرح های برای حمایت از خانه کار می کنند.

در روز پنج شنبه نخست وزیر نارندرا خواسته مردم برای ماندن در خانه و محل کار از خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که تأکید بر خطرات ناشی از کروناویروس گفت: جهان هرگز دیده می شود یک بحران به عنوان قبر به عنوان این.

وزارت الکترونیک و IT و وزارت ارتباطات در حال حاضر با صدور بخشنامه و اصلاح قوانین به منظور تسهیل کار از خانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>