MSNBC میزبان شادی رید می گوید اگر هر کسی ممکن است مشاوره در مورد چگونه برای اجرای یک کمپین موفق در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آن را هیلاری کلینتون ،

“هیلاری کلینتون حق همه چیز در شرایط برنده شدن حق جمعیتی برنده سمت راست حاشیه در میان رای دهندگان از رنگ نزدیک به آن او نیست و کاملا تا آنجا که باراک اوباما اما وجود این همه نیروهای خارجی از جمله روسیه است که در پشت” رید گفت: در MSNBC را صبح جو.

یکی از بزرگترین انتقادات به بحث در مورد کلینتون در مبارزات انتخاباتی او بود عدم تمرکز در زمانی “دیوار آبی” ایالت میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا که رئیس جمهور تهمت برنده آنها در سال 2016.

منتقدان کلینتون امتناع به مبارزات انتخاباتی در ویسکانسین به خصوص فاحش به عنوان دولت بود نه حمایت یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری پس از رونالد ریگان. در این سال کمیته ملی حزب دموکرات در حال برنامه ریزی برای برگزاری آن در سال 2020 کنوانسیون در میلواکی است مقایسه پشت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کلینتون به عنوان وزیر امور خارجه سابق و سناتور و بانوی اول تا خار که انتقاد اذعان تنها که او “قرار است” یک زن و شوهر بیشتر کمپین توقف در میانه می تواند او ارائه شده چند هزار رای بیشتر است که می تواند به دست آورد او یک زن و شوهر متحده است. او بیش از حد سرزنش مناجات از عوامل خارجی برای او شکست.

رید شده است که با MSNBC برای سال بود و فقط نام شبکه جدیدترین نخست-زمان میزبان این ماه باید کلینتون و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به عنوان یک مهمان در اولین قسمت از این ReidOut سه شنبه شب ،

رید گفت که او امیدوار کلینتون می تواند به ارائه برخی از بینش به صورت بایدن انتخاباتی برای تضمین پیروزی به دوره درست چهار سال گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“ما رو هیلاری کلینتون بدیهی است که مهاجرت در سال 2016 به طوری که او می داند آنچه در آن به معنی به صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات بهتر از هر کس دیگری” رید گفت. “و البته جو بایدن که این کار در حال حاضر و اگر او رئيس جمهور شود باید این کار به یاد ماندنی از تلاش برای راه رفتن این کشور از آنچه که من فکر می کنم بسیاری از مردم موافق شده است یک فاجعه از جمله در coronavirus.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de