MSNBC را میکا برژینسکی شگفتی که چگونه بسیاری از زندگی تهمت مسئول در coronavirus همه گیر

MSNBC میزبان میکا برژینسکی گفت: “بسیاری از مردم” می پرسید که چگونه بسیاری از زندگی رئیس جمهور تهمت مسئول در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او اظهار تاسف چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است “به هدر رفتن زمان Drs. دبورا Birx و Anthony Fauci, همراه با دیگر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار که باید برای ایستادن و گوش دادن به صدای شیپور برای “دو ساعت” در طول نزدیک به روزانه جلسات.

“این دیوانه است. در وسط یک بیماری همه گیر که 16,000 آمریکایی درگذشت” که صبح جو شرکت میزبان گفت: در روز جمعه نشان می دهد. “شما تعجب می کنم که می تواند این تعداد بود پایین تر بود رئیس جمهور انجام می شود کار خود را? بسیاری از مردم در حال پرسیدن این سوال,” او اضافه شده است.

برژینسکی شده است از منتقدان رئیس جمهور این ادعا او را به دروغ و به طور مداوم در طول coronavirus بحران است. او و شوهر او و شرکت میزبان جو Scarborough, توصیه می شود, و MSNBC و دیگر شبکه های واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی می کنند در طول جلسات.

“من هنوز هم برای زندگی از من نمی فهمم چرا این شبکه ها از جمله خود ما اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ برای دو ساعت به مردم آمریکا” Scarborough گفت. “اگر این شبکه و یا سی ان ان یا فاکس رفتن او را به دروغ گفتن برای دو ساعت یک شب آنها نیاز به یک زمان واقعی واقعیت-جستجوگر.”

برژینسکی و Scarborough هر دو کمک افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016 به او یک پلت فرم باز برای صحبت در MSNBC قبل از ثابت شدن منتقدان از رئیس جمهور.

شده اند وجود دارد در اطراف 1,612,646 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان 361,377 بهبود و 96,787 مربوط به مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. در ایالات متحده وجود داشته است 466,299 موارد 26,522 بهبود و 16,686 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im