MSNBC را لارنس o’donnell: مغلوب ساختن پیشی جستن “است که یک عمل’ به عنوان توسط اثبات Grenell انتصاب

MSNBC میزبان لارنس o’donnell متهم به رئيس جمهور تهمت بودن “روسیه عمل.”

در واکنش به گزارش هایی که خانه هوش کمیته گفته بود هفته گذشته توسط مقامات اطلاعاتی ایالات متحده است که روسیه در تلاش برای دخالت در سال 2020 انتخابات به تهمت مجددا انتخاب, o’donnell همچنین با اشاره به زمان به عنوان برگ برنده منصوب ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان و متحد به اقدام مدیر اطلاعات ملی در روز چهارشنبه.

“رئیس جمهور روسیه بعد از عمل,” o’donnell گفت: در خود را نشان می دهد پنج شنبه شب. “که برای تلفن های موبایل مانند توضیحات و بد در هالیوود فیلمنامه اما آن واقعی است و از آن است که ولادیمیر پوتین بزرگترین دستاورد دهه امریکا پس از پیروزی در جنگ سرد و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر کمک به رئیس جمهور روسیه و کمک به رئیس جمهور ایالات متحده به دریافت رای به طوری که رئیس جمهور روسیه باید چهار سال دیگر رئیس جمهور ایالات متحده که او می خواهد در دفتر بیضی.”

O’donnell نام آن را “تکان دهنده” وحی که به رهبری او را به برچسب و تهمت و دولت به عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن-پوتین: رژیم است.” او گفت: روسیه می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع گروههای توضیح تصمیم خود را برای انتصاب Grenell برای نظارت بر جامعه اطلاعاتی.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است outdone خود را با انتصاب یکی از مسخره ترین بی کفایت و دست نشانده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به هیچ چیز کمتر از این اقدام مدیر ملی اطلاعات” o’donnell گفت: با توجه Grenell فقدان هوش و تجربه است.

O’donnell گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را نامزد خود را در حال حاضر-اقدام سابق سازمان اطلاعات ملی یوسف مگوایر “تا زمانی که ولادیمیر پوتین نشان داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که او مورد نیاز و حتی بیشتر بی کفایت مدیر اطلاعات ملی به دلیل ولادیمیر پوتین در حال کار سخت برای تجدید انتخاب خود را مورد علاقه رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در تاریخ است.”

Grenell می گوید او را تنها خدمت در یک اقدام ظرفیت و نمی خواهد به نام مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد را در DNI نقش به طور دائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>