MSNBC کریس ماتیوز حدس دموکرات ها ممکن است بهتر است با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور از ساندرز

MSNBC میزبان کریس ماتیوز فکر کرده اید که اگر حزب دموکرات بهتر خواهد بود اگر رئیس جمهور تهمت برنده انتخاب مجدد به جای اگر سن. برنی ساندرز طول می کشد بیش از کاخ سفید است.

ماتیوز 74 آورده تا امکان که میانه رو دموکرات ها ممکن است ترجیح می دهند بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوسیالیستی ساندرز در طول شبکه را بعد از ظهر شنبه پوشش نوادا قفقاز. میزبان بیس بال با کریس ماتیوز بود که منجر گفتگو در مورد چگونه نامزدهای میانه بودند تقسیم رای به احتمال زیاد یک ضرر به یک دیگر اما سود برای Sanders.

“می خواهم بدانم که آیا دموکرات میانه رو می خواهید برنی ساندرز به رئیس جمهور بود,” او گفت:. “که شاید بیش از حد هیجان انگیز یک سوال به افزایش است. آنها دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن در همه. آیا آنها می خواهند برنی ساندرز به بیش از حزب دموکرات در ابد? منظورم این است که او آن را طول می کشد بیش از او مجموعه جهت آینده حزب — شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر چهار سال و قرار دادن در یک دموکرات است که آنها می خواهم.”

“منظورم این است که سوال بزرگ راست است؟” آدرین Elrod سابق مشاور ارشد هیلاری کلینتون پاسخ داد. “و شما می دانید, روایت که شما در حال شروع به دیدن بازی از کریس است که در مردم وجود دارد که نگران هستند استراتژیست که نگران هستند که برنی ساندرز که در بالای بلیط ما را مجبور به از دست دادن خانه. من لزوما فکر می کنم که این مورد است.”

ماتیوز بارها تحقیر سناتور ورمونت در روزهای اخیر متهم ساندرز بودن “از آن” و با این استدلال که او می تواند یک “بدبخت رئیس جمهور” اگر او انتخاب شود. او همچنین پیش بینی کرد که ساندرز خواهد از دست دادن 49 متحده اگر او رفت تا در برابر تهمت در انتخابات عمومی ،

شبکه میزبان نیز هشدار داد خود را از بینندگان در مورد داوطلبانی که حمایت از سوسیالیسم.

“شما می دانید من دیدگاه های خود از کلمه” سوسیالیستی,'” ماتیوز گفت: در اوایل این ماه. “آنها به بازگشت به اوایل 1950s. من یک نگرش در مورد آنها. من به یاد داشته باشید جنگ سرد. من یک نگرش نسبت به کاسترو. من معتقدم اگر کاسترو و لیورپول برنده شده بود جنگ سرد وجود دارد که اعدامها در پارک مرکزی و ممکن است من یکی از آنهایی گرفتن اعدام و برخی از افراد دیگر خواهد بود وجود دارد تشویق خوب است ؟ بنابراین من یک مشکل با افرادی که در زمان طرف دیگر.”

ساندرز گزارش berated MSNBC مدیران در اوایل این هفته برای آنچه که او تصور می شود درمان ناعادلانه از شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>