MSNBC شخصیت افتخار کریس ماتیوز ناگهانی پس از بازنشستگی در میان آزار و اذیت اتهامات

تعدادی از کریس ماتیوز MSNBC همکاران پرداخت می شود احترام خود را به این شبکه را در حال حاضر-سابق لنگر با وجود مواجهه با اتهام تبعیض جنسی و آزار و اذیت.

Matthews, 74, اعلام بازنشستگی خود را در خود را نشان می دهد بارگذاری دوشنبه شب. میزبان توضیح داد: در آن زمان که استعفای خود را ندارد در نتیجه “عدم علاقه به سیاست” قبل از عذرخواهی و اذعان او به اشتباه به نظرات در مورد “ظاهر یک زن.”

با وجود سابقه ساخت مشابه سخنان او در طول بیش از دو دهه میزبانی این برنامه تعدادی از همکاران خود را در MSNBC ارائه نوع کلمات به سوی او. سیاسی خبرنگار استیو Kornacki بود در پاسخ به این خبر که او برای بقیه ساعت پس از ماتیوز استعفای اطلاعیه در اولین دقیقه از روز دوشنبه نشان می دهد.

“Um بود که بسیاری را در فقط در حال حاضر من مطمئن هستم که” Kornacki اظهار داشت: پس از یک شکست تجاری. “و من مطمئن هستم که شما هنوز در حال جذب است که, و من بیش از حد. کریس ماتیوز غول پیکر است. او یک افسانه است. این افتخار بزرگی برای من به کار با او را به نشستن در اینجا به مناسبت, و من می دانم که چقدر شما به معنای به او و من می دانم که چقدر او به معنای به شما.”

ماتیوز ناگهانی استعفای آمد, خشن, زن و شوهر هفته برای میزبان. هفته گذشته مهمان مکرر از شبکه متهم او را از ساخت نامناسب سخنان به سوی او. لورا Bassett نویس با GQ, اتهام در نظر قطعه که تلویزیون میزبان ساخته شده نظرات در مورد ظاهر او بود که اخیر از بسیاری از اتهامات آزار و اذیت.

صبح جو شرکت میزبان میکا برژینسکی ابراز غم و اندوه در مورد استعفای خود را در طول روز بعد در حالی که همچنین سوال “انصراف از فرهنگ است.”

“به عنوان یک زن من فقط میخواهم این را بگویم: من عاشق کار کردن با کریس ماتیوز. من واقعا لذت می برد که همکار خود را,” او گفت:. “و من واقعا من درک تغییرات مهم در اطراف این به اصطلاح انصراف از فرهنگ است. آنها مهم است. آنها سخت است. آنها دردناک است. و در بسیاری از موارد آنها لازم است. من تعجب می کنم که در این مرحله هر چند که ما به جلو حرکت می کند و ما در این نگاه و آنچه در اینجا اتفاق افتاده است, اگر ممکن است وجود دارد یک راه بهتر برای همه ما در آینده که در آن ما را از طریق این و به یک جای بهتر. اما در حال حاضر من فقط می گویند من از دست او هر شب در 7 p. m. اما من باقی می ماند،”

جو Scarborough برژینسکی و شرکت میزبان ابراز احساسات مشابه در این موضوع.

علاوه بر این, برایان ویلیامز, طول شبکه های سوپر سهشنبه پوشش خطاب به این واقعیت است که متیوز بود و نه شرکت کننده در پوشش است.

“امشب ما در حال از دست رفته ما دوست مشترک که من هرگز به طور معمول به عنوان توصیف بازنشستگی کریس ماتیوز” او آغاز شد. “کریس دوست game, بالاتر از همه, از بین بردن سیاسی برمید و او عاشق یک لحظه ای سیاسی.”

ماتیوز دارای سابقه گفته ساخت نامناسب نظرات هر دو در هوا و خاموش فراتر از Bassett را ادعا می کند. گزارش های منتشر شده در سال است که او را رای زن مهمان در یک مقیاس عددی بر اساس ظاهر شده بود مواخذه برای نظر کارگردانی به یک تابع که منجر به جدایی مرتبط با پرداخت چند دهه پیش و دوربین مخفی شوخی در مورد “بیل کازبی قرص” یک مرجع به یک تاریخ-تجاوز به عنف و مواد مخدر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>