این Mangaluru مبتنی بر Kanara انجمن صنایع (کیا) قبلا به عنوان شناخته شده Kanara صنایع کوچک انجمن خواسته است تا Dakshina کانادا دولت های منطقه به معاف MSMEs (میکرو, شرکت های کوچک و متوسط) در منطقه از مستند محدودیت. این منطقه را برای یک هفته مستند از جولای 16.

Ajith Kamath, رئيس جمهور از کیا گفت: MSMEs در منطقه را به آرامی از سر گرفته شد عملیات خود را پس از مرکز آرام مستند محدودیت. بسیاری از MSMEs در حال حاضر عامل در حداقل 40 درصد از کل ظرفیت و به آرامی به دست آوردن شتاب.

حاکی از این است که بخش صنعت از منطقه منجر حدود 26 درصد به GSDP کارناتاکا او درخواست دولت های منطقه به اعطای معافیت به صنایع از مستند محدودیت.

یک بسته در این مرحله نه تنها تاثیر تولید بلکه باعث از دست دادن شغل. آن را نیز قطع GST مجموعه مانع احیای اقتصاد دولتی.

او گفت: آن را نیز باعث مهاجرت معکوس از کارگران که به تازگی آغاز شده در حال بازگشت به منطقه است.

“در این راستا ما با اعتماد به نفس است که دولت دنبال خواهد شد نمونه هایی از جاهای دیگر مانند چنای پونا و دهلی نو که در آن مستند تحمیل شد اما صنایع اجازه داده شد به کار با پادمان کافی به عنوان تحمیل مستند در صنایع به شدت تاثیر تولید صنعتی و جلوگیری از تلاش برای بازگرداندن حالت طبیعی” او گفت:.

اصرار دولت های منطقه به معاف صنایع از مستند او درخواست آن را به مشورت ذینفعان صنعت در حالی که تدوین دستورالعمل های روی زمین افتاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت