نمایندگان مجلس قرنطینه پس از مجلس کارکنان تست مثبت برای Covid-19

برخی از نمایندگان مجلس تا به حال به قرنطینه می شود و پس از یک از کارکنان مجلس که با حضور در جلسه کمیته حسابات عامه آزمایش مثبت منجر به یک تازه تقاضا برای جلسات مجازی ایستاده کمیته. حاکم BJP نمایندگان مجلس نیز نگرانی در مورد نیاز به حضور فیزیکی در طول دپارتمان ایستاده جلسات کمیته.

BJP MP در Rajya سبها Rajeev چاندراسکار رفت و با افشای که او را به قرنطینه. Chandrashekhar گفت: او با حضور در مجلس جلسه کمیته در جولای 10 و معلوم شد که یکی از کارکنان کمیته دبیرخانه آزمایش Covid-19 مثبت است.

“پس من هستم تا هفت روز قرنطینه” چاندراسکار توییتی.

ارشد کنگره MP و Jairam رامش ابراز نگرانی در مورد چاندراسکار.

“با عرض پوزش به شنیدن در مورد این Rajeev. مراقبت. این بدان معنی است که شما نمی خواهد آن را برای کمیته امنیت داده ها در (جولای) 17 که نامیده شده است در سه روز متوجه گفت:” رامش.

رامش گفت: او را دوباره به معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu بر اهمیت برگزاری جلسات مجازی از کمیته های ایستاده. رامش که همچنین رئیس کمیته علم و فناوری گفته بود BusinessLine در مصاحبه ای که به تازگی جلسات مجازی باید هنجار در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

رامش نوشته بود سه حرف قبل از آن به Naidu خواستار جلسات مجازی پارلمانی ایستاده کمیته اما دبیرخانه حال تبدیل کردن درخواست.

ارشد BJD رهبر و رئیس کار کمیته دائمی Bhartruhari مهتاب گفت: او همچنین با حضور در جلسه ذکر شده توسط چاندراسکار است و در خانه قرنطینه طبق پروتکل. او گفت: یک جلسه کار, پنل, برنامه ریزی شده برای روز شنبه به بحث امنیت اجتماعی کد به تعویق افتاده است.

مهتاب گفت: زمان آن است که این بند محرمانه در برگزاری پانل جلسات دوباره نگاه کرد و مجلس باید نگاه به مدل هیبرید از برگزاری جلسات.

“من درک نمی کنم که چگونه کسی که تا به حال Covid-19 علائم می تواند در این نشست شرکت کنند. من تصمیم گرفتم برای به تعویق انداختن کار پانل جلسات تحت این شرایط” مهتاب گفت. مهتاب نوشته بود به اسپیکر Om Birla اصرار او را به تغییر پروتکل ایستاده برگزاری جلسات کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im