حرکت در مهلت قانونی: بازپرداخت اگر شما می تواند دیگری را شکست می گویند بانک ها

They also pointed out that in case if banks have to absorb the NPV impact of the deferred payments, which was unlikely, it could lead to an impact of 7-10 bps on net interest margins (NIMs).آنها همچنین اشاره کرد که در صورتی که اگر بانک ها مجبور به جذب NPV تاثیر معوق پرداخت شد که بعید است, آن می تواند منجر به تاثیر از 7-10 بیت بر ثانیه در شبکه علاقه حاشیه (NIMs).

پیشرو دهندگان خواسته مشتریان به انتخاب کردن در برای یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام به آنها گفتن به درخواست برای استراحت در صورتی که می خواهید یک. برخی از بانک ها هر چند توصیه می شود به وام گیرندگان که نمی باید جریان نقدی مسائل خودداری از مصرف بازپرداخت شکستن.

HDFC Bank گفت: “ما تشویق مشتریان با بودجه کافی برای ادامه پرداخت در طول این دوره برای جلوگیری از اضافی اتهامات عنوان شده علیه منافع و تنور پسوند.” بانک دولتی هند (SBI) هم گفت: در وب سایت خود مشتریان که نمی خواهند به تسلیم خود اقساط ممکن است همچنان به پرداخت در دوره معمول است.

اخبار مرتبط

با اینحال نگرانی وجود دارد تعطیلات می تواند بیش از گذشته برنامه ریزی شده است. تحلیلگران در Kotak نهادی سهام ذکر شده تجربه گذشته می گویند بازسازی یا توقف پنجره معمولا گرایش به بسیار طولانی به عنوان تنظیم کننده آدرس کوتاه مدت چالش است. “یک توقف طولانی مدت و یا بازسازی پنجره گرایش به منفی برای این بخش به عنوان توانایی درک واقعی وام وضعیت کتاب و یا سودآوری می آید بحث” تحلیلگران نوشت.

علاوه بر این برخی از دستگیری تحت فشار وام دهندگان حاشیه. “با فرض اینکه تمام اقساط در زیر قرار داده شده در مهلت قانونی آن به مقدار 4-5 ٪ از وام برای بانک ها و حدود 25-50 ٪ از ارزش خالص” تحلیلگران در Nomura نوشت. آنها همچنین اشاره کرد که در صورتی که اگر بانک ها مجبور به جذب NPV تاثیر معوق پرداخت شد که بعید است, آن می تواند منجر به تاثیر از 7-10 بیت بر ثانیه در شبکه علاقه حاشیه (NIMs).

حتی کسانی که ارائه داده اند خرده فروشی وام یک پتو توقف — Bank of Baroda (باب) و بانک مرکزی هند — گفت: افراد می توانند در صورتی که مایل به ادامه بازپرداخت وام خود را. Kotak Mahindra Bank (KMB) گفت: ممکن است ارزیابی مجدد سرمایه در گردش چرخه یک شرکت مقاطعه این Covid-19 تاثیر بر روی کسب و کار.

آن اضافه شده است که در صورت سرمایه در گردش تنظیم شد تحت یک کنسرسیوم به ارزیابی مجدد از محدودیت های که نیاز به هماهنگ شده و با ارزیابی از سرب وام دهنده.

SBI مشخص است که علاقه خود ادامه خواهند داد افزوده شدن بر برجسته بخشی از وام مدت در طول دوره توقف. بانک روشن است که وام گیرندگان خواهد نیاز به پرداخت مبلغ اضافی آن وام مدت بازپرداخت rescheduled.

KMB ارائه خواهد شد تاخیر در بهره برای ماه مارس تا ماه مه سال 2020 است. برای کار-سرمایه و KCC و وام گیرندگان که فایده توقف “از سود انباشته برای این دوره سه ماه باید سرویس گیرنده بلافاصله پس از توقف دوره” KMB گفت: در وب سایت خود را.

که در آن وام گیرندگان جریان های نقدی هستند احتمال بیشتری برای ضربه شده است, ICICI بانک است که با در نظر گرفتن انتخاب کردن در مسیر; برای دیگران این ” انتخاب کردن مسیر.

HDFC Bank خواهد شد و همچنین در نظر گرفتن مهلت قانونی درخواست که در آن وجود دارد overdues قبل از تاریخ 1 مارس سال 2020 است. ICICI بانک ارائه شده است یک پتو مهلت قانونی به مقوله های مانند Kisan کارت اعتباری (KCC), مزرعه تجهیزات (FE), self-help گروه (SHG)/مشترک گروه وام (JLG) وام داده شده از طریق کسب و کار خبرنگاران (BCs), جواهر, وام, شرکت, کشاورز, سرمایه گذاری, کسب و کار نا امن وام کسب و کار کوچک وام, وام در مقابل کارت اعتباری مطالبات فروشنده بودجه و دو چرخ وام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im