Enzymatica یک سوئد-بر اساس علم زندگی شرکت است انجام شده یک مطالعه نشان می دهد که دهان, اسپری ColdZyme می توانید SARS-CoV-2 غیر فعال توسط 98.3 درصد CNBC TV18 گزارش شده است.

دهان اسپری موثر در ایجاد یک مانع در برابر ویروس ها و باکتری های موجود در حفره دهان که شامل Covid-19.

این شرکت اعلام کرد در یک بیانیه رسمی: “هدف از پژوهش حاضر تعیین توانایی ColdZyme به غیر فعال کردن SARS-CoV-2 شناخته شده به علت Covid-19 بیماری همه گیر. یک virucidal اثر تعلیق تست انجام شد با استفاده از ColdZyme در برابر SARS-CoV-2. ColdZyme غیر فعال SARS-CoV-2 توسط 98.3 درصد (1.76 ورود 10) در 20 دقیقه.”

“هیچ سمیت سلولی شناسایی شد برای ColdZyme در هر رقت تست شده است. مطالعه انجام شده توسط شرکت آمریکایی Microbac Laboratories Inc — مستقل و معتبر و تایید شده آزمایشگاهی” شرکت در بیانیه اضافه شده است.

در مطالعه آزمايشگاهی بر اساس یک استاندارد و اعتبار روش — ASTM بین المللی روش آزمون تعیین E1052 “استاندارد روش آزمون برای ارزیابی فعالیت Microbicides در برابر ویروس ها در تعلیق” مطالعه بیشتر اضافه شده است.

“حتی اگر در حال حاضر در شرايط آزمايشگاهي نتایج را نمی توان به طور مستقیم ترجمه شده به خودکارامدی آن است که بسیار جالب توجه است که ColdZyme است که قادر به به طور موثر غیرفعال کردن SARS-CoV-2 in vitro پس از آن به منزله اثبات از اصل می شود که بیشتر به مطالعات بالینی. این نتایج نشان می دهد که ColdZyme می تواند ارائه یک سد محافظ در برابر SARS-CoV-2” گفت: نوئل Egstrand, Enzymatica را افسر ارشد عامل ذکر شده در CNBC گزارش.

ColdZyme موثر است در برابر بسیاری از ویروس ها در کرونا, خانواده, که همچنین شامل HCoV-229E یکی از علل شایع سرد است.

این مطالعه ادعا کرد که ColdZyme اسپری بر روی دهان و گلو می تواند خطر ابتلا به عفونت.

در ضمن سهام Enzymatica پرید 67 درصد در استکهلم پس از این شرکت قرار داده است كه مطالعه آن در ColdZyme, Marketwatch گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im