CCTV reported the infected baby may be a case of "vertical transmission," referring to infections passed from mother to child during pregnancy, childbirth or right after. (Representative image)دوربین مدار بسته گزارش آلوده به کودک ممکن است در یک مورد از “انتقال عمودی” با اشاره به عفونت از مادر به فرزند در دوران بارداری زایمان و یا بلافاصله پس از. (تصویر نماینده)

A 33-year-old زن چینی با آلوده مرگبار coronavirus پنومونی داده است تولد یک نوزاد سالم با عفونت در شمال غرب چین, Shaanxi, استان, دولت, به گزارش رسانه ها در روز سه شنبه. این زن چینی بود که در 37 هفته از بارداری زمانی که او به هنگام تولد از طریق سزارین به یک نوزاد با وزن 2,730 گرم در دوم وابسته به بیمارستان Xi’an Jiaotong University در شیآن پایتخت ابزاری در دوشنبه Xinhua news agency گزارش.

نوزاد که اولین نوکلئیک اسید تست مرتبط با رمان coronavirus منفی بود دریافت مراقبت های ویژه و تست خواهد شد دوباره در چند روز آینده برای تایید عدم وجود این ویروس با توجه به استانی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اخبار مرتبط

زن و نوزاد منتقل شده اند به این بخش و تب, نوزادان, جداسازی بخش به ترتیب برای پیگیری مراقبت و درمان است. هر دو آنها در حال حاضر در یک وضعیت با ثبات لیو مینگ مدیر پزشکی اداره بخش از بیمارستان گفت.

در فوریه 7, بود از انتقال به بیمارستان مرکزی شهر Shangluo به تعیین بیمارستان که در آن یک کارگروه متشکل از کارشناسان پزشکی آمد تا با یک سری از برنامه های درمان و آماده سازی برای اطمینان از ایمنی بیمار و نوزاد با توجه به لیو.

دو متخصص زنان و زایمان, دو, متخصص بیهوشی, یک ماما, سه neonatologists و دو نفر از پرستاران شرکت کننده در سزارين.

روز چهارشنبه 30 ساعته نوزاد متولد شده در ووهان بیمارستان جوانترین فرد به گرفتن ویروس.

دوربین مدار بسته گزارش آلوده به کودک ممکن است در یک مورد از “انتقال عمودی” با اشاره به عفونت از مادر به فرزند در دوران بارداری زایمان و یا بلافاصله پس از.

در فوریه 3, خبرگزاری گزارش داد که یک کودک متولد شده در ماه ژانویه به مادر آلوده تا به حال آزمایش منفی است.

این بیماری است که اعتقاد به ظهور در ماه دسامبر در ووهان در بازار که به فروش حیوانات وحشی و به سرعت در حال گسترش.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع بالا رفته به 1,016 با 108 جدید مرگ و میر گزارش شده عمدتا در بدترین آسیب دیده استان هوبئی در حالی که تایید موارد عفونت را به شدت افزایش یافت 42,638, چینی, مقامات بهداشت گفت: در روز سه شنبه.

خارج از چین وجود داشته است بیش از 350 عفونت گزارش شده در تقریبا 30 مکان با مرگ دو نفر یکی در فیلیپین و دیگر در هنگ کنگ است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im