مادر لبنی باعث می شود آرایش خاص به عرضه شیر و محصولات لبنی در نقاط مهم در شورای ملی مقاومت

Mother Dairy, Mother Dairy milk supply, Mother Dairy products, mother dairy hotspots, latest news on mother dairyمادر لبنی پیشرو تامین کننده شیر در دهلی شورای ملی مقاومت با هر روز خرید و فروش بیش از 30 لاخ در هر لیتر.

مادر لبنی در روز سه شنبه گفت: از آن ساخته شده ترتیبات ویژه برای تامین شیر و دیگر محصولات لبنی در 61 نقاط از coronavirus همه گیر در سراسر منطقه سرمایه ملی. مادر لبنی پیشرو تامین کننده شیر در دهلی شورای ملی مقاومت با هر روز خرید و فروش بیش از 30 لاخ در هر لیتر.

مادر لبنی مستقر 15 وسایل نقلیه برای عرضه شیر و محصولات دیگر به 61 نقاط در سراسر دهلی نو-شورای ملی مقاومت این شرکت در بیانیه ای گفت. این مرحله در نظر گرفته شده توسط این شرکت با همکاری های مختلف RWAs و مقامات محلی به اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان در مستند دسترسی آسان به خود ملزومات روزانه از شیر و محصولات آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

“از طریق این ترتیب خودرو های توزیع, مادر لبنی به فروش می رساند به طور متوسط 78,622 لیتر شیر در روز در واقع نقاط مناطق دهلی نو, Ghaziabad, Noida گورگان و فریدآباد” شرکت سخنگو گفت.
با افزایش موارد coronavirus دولت به شناسایی بسیاری از کانون های مناطق در سراسر دهلی شورای ملی مقاومت. این جنبش از ساکنان محدود شده است و تنها محدود outsider مطلب مجاز است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de