مسکو تهدید کرده است که به زندانی کردن افراد تا پنج سال که نمی قرنطینه خود را برای حداقل دو هفته پس از سفر بازگشت از کشورها سخت ترین ضربه از coronavirus.

شهر دولت خود را اعلام کرد “آماده باش رژیم” در روز پنج شنبه و اجرا فوق العاده مقررات در تلاش برای مبارزه با گسترش این بیماری در پایتخت روسیه با توجه به انتخاب. مسکو گفت: مردم سفر از چین, فرانسه, آلمان, ایران, ایتالیا, کره جنوبی, اسپانیا و دیگر کشورهای “نامطلوب” نشانه هایی از این بیماری را باید قرنطینه خود را.

مقامات روسی خواهد نظارت بر انطباق با قانون جدید از طریق یک سیستم مدار بسته دوربین های دیجیتال. شهر مسکو سالن اضافه شده در برگه که مردم ممکن است شکستن قرنطینه تحت شرایط خاص مانند راه رفتن یک سگ, اما تنها زمانی که وجود دارد حداقل دیگران و کسانی که خروج از قرنطینه باید پوشیدن یک ماسک صورت.

روسیه گزارش 15 مورد از coronavirus یک ویروس است که شکست در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر. چین در حال حاضر بدترین آمار کشور با بیش از 80 ، 000 موارد در حالی که کره جنوبی ساعت با بیش از 7000. ایالات متحده در حال حاضر 213 تایید موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

دولت ایتالیا روز یکشنبه تعطیل در این کشور منطقه شمال محدود کردن جنبش از نزدیک به یک چهارم از شهروندان ایتالیایی. این کشور در زمان فوق العاده ای گام برای مهار این بیماری پس از گزارش بیش از 5800 موارد از جمله 233 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی