مسکو آغاز می شود مستند در طول سخت تر فشار برای جلوگیری از ویروس

مسکو با بیش از 12 میلیون نفر از مردم رفت و به مستند روز دوشنبه در حالی که سایر نقاط روسیه نقل مکان کرد و به معرفی مراحل مشابه را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اجرای دقیق قوانین جدید که شهردار مسکو سرگئی سوبیانین به طور ناگهانی اعلام کرد برای سرمایه اواخر روز شنبه همزمان با آغاز از “عدم همکاری” هفته اعلام شده توسط رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در روز شنبه ،

مسکو تبدیل شده است که این کانون سرایت در روسیه اعلام کرد که اقدامات جدید پس از Muscovites موفق به توجه به توصیه های رسمی به خود جدا و به جای آن رفت به پارک برای کباب کردن در تعطیلات آخر هفته.

روز دوشنبه در خیابان های اروپا پرجمعیت ترین شهر آرام بود پس از بسته شدن رستوران و کافی شاپ و غیر ضروری مغازه ها اما ترافیک هنوز هم می تواند دیده می شود در جاده ها.

در مرکز مسکو ساکنان به نظر می رسد به دست گرفته اند و این محدودیت به قلب است. ایلخانی در منطقه است به طور معمول شلوغ پارک در مرکز پایتخت ترک بود در صبح به جز تنها زن راه رفتن او corgi.

ماشین پلیس سوار به آرامی از طریق خیابان ها به دنبال Muscovites شکستن قوانین. یک تعداد انگشت شماری از کارگران شهرستان شد, جارو, پیاده رو, گاه به گاه عابر پیاده عجله گذشته حمل مواد غذایی و یا زباله های کیسه های.

در جلسه دولت, نخست وزیر میخائیل Mishustin خواسته مقامات منطقه ای برای آماده شدن برای مسکو به سبک مستندات و گفت: این ضروری بود برای قبضه کردن عمده شیوع.

بیش از 24 ساعت گذشته روسیه به ثبت 302 موارد جدید — بزرگترین افزایش روزانه تا کنون — در نظر گرفتن مجموع شمارش به موارد 1,835 دفاع از coronavirus و نه مرگ.

“من از سر منطقه ای به کار در معرفی قرنطينه شبیه به یک معرفی در مسکو” Mishustin گفت.

مناطق مختلف از جمله منطقه مسکو و منطقه مورمانسک در شمال غربی در حال حاضر اعمال شده و یا در حال آماده شدن برای اعمال سخت قرنطينه.

غربی exclave منطقه کالینینگراد را تحت مستند از شنبه.

چچن قدرتمند رمضان قدیروف اولین رهبر منطقه ای برای اعلام دقیق مستند هفته گذشته ممنوعیت غیر-ساکنان از ورود به یک بار ناآرام منطقه است.

مردان نقاب دار در لباس های سیاه و سفید بودند پلیس خیابان ها در چچن مسلح با, باشگاه, به عنوان نشان داده شده در ویدئو و تصاویر منتشر شده توسط مستقل روزنامه نوایا گازتا.

در نادر تلویزیونی نشانی چهارشنبه گذشته پوتین اعلام کرد که روسیه نمی خواهد نیاز به رفتن به محل کار این هفته اما هنوز هم پرداخت می شود.

او همچنین به تعویق افتاد آینده رای عمومی در اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد او را به ماندن در قدرت تا 2036.

دیمیتری مدودف پوتین از متحدان و معاون شورای امنیت گفت: همه گیر شد و یک تهدید برای تمدن و خواست خود نظم و انضباط را به دفع کردن حتی اقدامات سختگیرانه تر.

نفوذ کلیسای ارتدوکس روسیه بود که در ابتدا گفت که مقامات منطقه ای به حال حق ندارد به کلیساها در نهایت کاهش یافت و به خط روز شنبه با اسقف کیریل خواستار وفادار به دعا در خانه.

“شما می توان بدون رفتن به کلیسا گفت:” مؤمنان در یک آدرس.

“امروز میهن ما این است که رفتن را از طریق مشکلات جدی.” محدودیت های جدید در مسکو اعمال می شود به تمام ساکنان شهر بدون در نظر گرفتن سن.

Muscovites تنها مجاز به ترک خانه های خود در مورد یک اورژانس پزشکی برای سفر به شغل قضاوت ضروری و به فروشگاه برای مواد غذایی و یا دارو.

مردم نیز مجاز به سطل زباله و راه رفتن سگ خود را در عرض 100 متر (330-پا) شعاع از خانه های خود.

جدید انزوا قوانین خواهد بود که ای اداره توسط یک سیستم گسترده ای از صورت-شناخت دوربین در مسکو به اجرا در آمد که روسیه مرزهای خود را بسته به متوقف کردن گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>