‘بیش از سنا به جان بولتون’: براد پیت jabs استیضاح محاکمه در اسکار سخنرانی

براد پیت استفاده می شود سخنرانی پذیرش خود را در مراسم اسکار به واکسن سنا برای رای گیری در برابر شنیدن شهادت شهود در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه.

هالیوود, بازیگر برنده اسکار یکشنبه شب برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در Once Upon a Time in Hollywood. پیت استفاده می شود خود را در لحظه ای کوتاه روی صحنه به مسخره سنا برای تماس با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت.

“با تشکر از شما به آکادمی برای این افتخار از افتخارات. آنها به من گفت من فقط 45 ثانیه تا اینجا که 45 ثانیه بیش از سنا به جان بولتون در این هفته” پیت گفت. “من فکر شاید کوئنتین [تارانتینو] باعث می شود یک فیلم در مورد آن و در پایان بزرگسالان انجام کار درست است.”

سنا رای گیری در روز چهارشنبه به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از دو مقاله استیضاح که اتهام او مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را به عنوان رئیس جمهور است و او مسدود کنگره است. سنا رای داده بودند هفته گذشته در برابر تماس شاهدان در دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>