بیش از نیم میلیون رای در هنگ کنگ مقدماتی با وجود جدید امنیت ملی قانون

بیش از انتظارات با 280 درصد مردم هنگ کنگ در droves به شرکت در قلمرو دموکراسی مقدماتی.

در حدود 600000 نفر رای دادند با 592,000 شرکت آنلاین و 21,000 رای گیری در فرد بیش از آخر هفته. سازمان تنها انتظار می رود حدود 170,000 مردم به رای دادن.

این شرکت با هدف تعیین که طرفدار دموکراسی نامزدها خواهد بود قوی برای قرار دادن به جلو برای ماه سپتامبر هنگ کنگ قانونی انتخابات شورای. به طور معمول اکثر کسانی که در این شورا هستند pro-چین. طرفدار دموکراسی نامزدها قول داده اند که به حق وتو بودجه برای هنگ کنگ دولت اگر آنها به دست آوردن اکثریت کرسی در شورای.

چین جدید “امنیت ملی” قانون برای هنگ کنگ گذشت ماه گذشته و جرم براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی. قانون نوشته شده است به طوری گسترده است که در آن برگ های اتاق را برای ظلم و ستم و هدف قرار دادن مخالفان.

هنگ کنگ در قانون اساسی افغانستان هشدار داد در روز پنج شنبه که بازار اولیه می تواند به عنوان یک عمل براندازی تحت قانون جدید است که مجازات سال زندان. او استدلال که چون طرفدار دموکراسی نامزدها می خواهند به رای پایین می تواند بودجه خود را در نظر گرفته شود یک عمل براندازی سازماندهی یا شرکت در بازار اولیه می تواند به عنوان به عنوان به خوبی.

روز جمعه پلیس با حمله به دفتر هنگ کنگ افکار عمومی موسسه تحقیقات کپی کردن برخی از سازمان فایل این ادعا که شهروند اطلاعات شخصی شده بود به بیرون درز کرد. این پری به سازماندهی تعطیلات آخر هفته را در انتخابات است.

بسیاری از انتظار می رود که این حوادث خواهد دلسرد کردن مردم از شرکت, اما آنها به جای به نظر می رسد که اثر مخالف است.

“با وجود تهدید امنیت ملی قانون وجود دارد هنوز هم نزدیک به 600000 نفر در آینده به رای گفت:” Au-Nok-حین یکی از سازمان دهندگان از مقدماتی. “ما می توانید ببینید هنگ Kongers واقعا شجاع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de