Fifteen کودکان مرده پس از یک آتش زده هائیتی یک مرکز برای فقیر و کودکان یتیم.

شعله را شکست جمعه در یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک پایتخت هائیتی, Port-au-Prince, با توجه به سی ان ان. حدود 60 نفر بودند که قادر به فرار از سوزاندن مرکز که توسط اجرا مذهبی سازمان غیر انتفاعی بر اساس پنسیلوانیا است.

رئیس جمهور هائیتی Jovenel Moise گفت که او “عمیقا نقل مکان کرد” با این فاجعه و کارگردانی مقامات برای بررسی علت آتش سوزی. محققان به دنبال به اینکه در حال سوختن شمع ممکن است موجب شعله.

The Orphanage of the Church of Bible Understanding stands with blackened walls the morning after a fire broke out in Kenscoff, which is on the outskirts of Port-au-Prince, Haiti, on Friday. A fire swept through this orphanage run by a Pennsylvania-based nonprofit group, killing over a dozen children, according to healthcare workers.
یتیم خانه از کلیسا از کتاب مقدس درک می ایستد با سیاه شدن دیوار صبح روز بعد از آتش سوزی در کنسکفف است که در حومه Port-au-Prince Haiti, در روز جمعه. آتش از طریق این یتیم خانه اجرا شده توسط پنسیلوانیا-غیر انتفاعی بر اساس گروه, کشته شدن بیش از یک دوجین, کودکان, توجه به بهداشت و درمان کارگران است.

جنیفر Melton, هائیتی رئیس حفاظت از کودکان یونیسف گفت: حدود 80 درصد از کودکان قرار دارد در این تاسیسات هنوز حداقل یک زندگی پدر و مادر که نمی تواند حمایت مالی.

کلیسا از کتاب مقدس درک درستی اجرا می شود که این تاسیسات در حال کار با کودکان در فقر زده کشور از سال 1977 و با پشتیبانی از حدود 150 کودکان در هائیتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im