بیش از 600,000 تازه بیکاری در فلوریدا از دست داده اند بیمه سلامت

یک مطالعه جدید برآورد 5.4 میلیون کارگران آمریکایی از دست داد و حمایت کارفرما بیمه سلامت بین فوریه و مارس از جمله 607,000 فلوریدا مارک بزرگترین واحد سال از دست دادن پوشش در کشور ،

با توجه به مطالعه توسط حزبی مراقبت های بهداشتی گروه حمایت از خانواده های ایالات متحده آمریکا تخمین زده می افزایش بیمه کارگران است که نزدیک به 40 درصد بالاتر از زمانی که 3.9 میلیون nonelderly بزرگسالان از دست داد بیمه در طول 2008-09 را رکود اقتصادی ،

“ما می دانستیم که این اعداد خواهد بود بزرگ” خانواده های ایالات متحده آمریکا مرکز ملی برای پوشش نوآوری مدیر استن Dorn نوشت که مطالعه نیویورک تایمز گفت. “این بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است. این کوتوله رکود بزرگ. پس از آن تعجب آور نیست که ما نیز دیدن بدترین افزایش بیمه.”

تنها در کالیفرنیا که در آن حدود 689,000 به تازگی ایجاد و تگزاس با 659,000 از دست دادن پوشش در صدر فلوریدا. نیویورک با برآورد 298,000 از دست دادن پوشش چهارم بود.

با علاوه بر این از پیش بینی 607,000 به تازگی بیمه به 2.5 میلیون floridians تماس با برآورد قبلا داشتن بیمه حدود 3.1 میلیون بزرگسال در دولت در حال ایجاد.

حدود 25 درصد از فلوریدا nonelderly بزرگسالان ایجاد این مطالعه گفت. تگزاس در 29 درصد است و دولت تنها با یک درصد بالاتر از بیمه بزرگسالان است. در سراسر کشور بیش از یک در هفت بزرگسالان – 16 درصد – در حال حاضر بیمه با توجه به خانواده های ایالات متحده آمریکا.

درصد بالاتر از بیمه است که “افزایش شانس که اگر آنها قرارداد COVID-19 تاخیر در تشخیص و درمان می تواند به خطر اندازد هر دو آنها و جوامع خود را” مطالعه گفت.

نه از 10 ایالت با بیشترین افزایش در بیمه در میان 15 متحده تجربه بزرگترین COVID-19 خوشه با توجه به مطالعه است.

“این بسیار مشکل ساز در طول یک بیماری همه گیر که شامل بسیار عفونی, بیماری کشنده به خصوص در ایالات متحده هستند که اجازه می دهد ساکنان به در نزدیک تر تماس شخصی با تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود – اغلب همان متحده در حال حاضر قابل توجهی را تجربه خوشه در COVID-19 عفونت نرخ” این مطالعه گفت.

چهار نفر از هر پنج نفر که از دست داده اند و کارفرما-ارائه بیمه درمانی واجد شرایط برای تحت پوشش از طریق گسترش مدیکید برنامه یا دولت-یارانه بیمه خصوصی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه با توجه به بنیاد خانواده کایسر.

در 37 آمده است که باید گسترش مدیکید تحت ACA مطالعه حدود 23 درصد از گذاشته شدن کارگران ایجاد شد. در 13 ایالت که انجام نداده اند بنابراین از جمله فلوریدا حدود 43 درصد از تازه بیکاری مردم را از دست داده اند پوشش.

فلوریدا آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان که مدیریت دولت 30 میلیارد دلار مدیکید بودجه و 17 موفق برنامه های مراقبت گزارش 4.06 میلیون ساکنان دولت شدند در پزشکی در ماه مه از 3.77 میلیون در ماه فوریه است.

اطلاعات قطعی در وضعیت بیمه در دسترس نخواهد بود تا اواخر سال آینده است. خانواده های ایالات متحده آمریکا مطالعه ساخته شده بر روی پوشش الگوهای پس از 2014 و مارس محاسبات توسط موسسه شهری.

موسسه شهری و رابرت وود جانسون پایه و اساس در روز دوشنبه پیش بینی 10.1 میلیون نفر دیگر باید با حمایت کارفرما بیمه به دلیل از دست دادن شغل تا پایان سال.

مطالعه بنیاد خانواده کایزر, حدود 27 میلیون آمریکایی دیگر را بیمه بهداشت و درمان از جمله به تازگی بیکاری کارگران و خانواده.

با وجود افزایش تعداد بیمه “هیچ فدرال COVID-19 قوانین امضا و به قانون اقدام به بازگرداندن و یا حفظ سلامت جامع بیمه که باعث بهبود سلامت و محدودیت مالی ناامنی و ترویج بهبود اقتصادی. قانونگذاران فدرال می توانید با پر کردن این شکاف در آینده COVID-19 لایحه” خانواده آمریکا گفت.

ایالات متحده آمریکا مجلس تصویب کرده است سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کند که می تواند full premium یارانه ها برای تازه بیکاری. این لایحه شده است خطاب به مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de