‘سوالات بیش از پاسخ’: قاضی دستور هیلاری کلینتون رسوب مورد ایمیل سرور و بنغازی

یک قاضی فدرال اعطا درخواست از محافظه کار ناظر قضایی سازمان دیده بان به سوال وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در فرد و تحت سوگند درباره ایمیل خصوصی و سرور 2012 بنغازی حمله تروریستی است.

“دادگاه موافقت با Judicial Watch — وقت آن است که برای شنیدن به طور مستقیم از وزیر امور خارجه ،” ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی رویس Lamberth گفت: در 11 صفحه حکم در روز دوشنبه. این آخرین پیچ و تاب و در نزدیک به شش سال مورد مربوط به کلینتون دلایل برای راه اندازی خود را غیرقانونی خصوصی ایمیل سرور و اینکه آیا او در تلاش برای جلوگیری از قانون آزادی اطلاعات درخواست با انجام این کار.

قاضی گفت: “قضایی سازمان دیده بان به درستی اشاره می کند که بسیاری از سوالات در مورد درک خود را از این تعهدات بدون جواب باقی می ماند.” او ذکر شده برخی از سوالات باقی مانده: “چگونه او می رسند باور است که او سرور خصوصی ایمیل خواهد بود حفظ عادی وزارت امور خارجه فرآیندهای برای ایمیل گير? … آیا او متوجه دولت بود به ‘هیچ پرونده’ پاسخ به او آزادی اطلاعات درخواست برای ایمیل ؟ … و چرا او فکر می کنم که با استفاده از یک سرور خصوصی به رفتار وزارت خارجه کسب و کار مجاز تحت قانون در وهله اول؟”

اف بی آی مورد بررسی قرار کلینتون استفاده از سرور میزبانی در زیرزمین خانه اش در Chappaqua نیویورک در حالی که او وزیر امور خارجه از سال 2009 تا 2014. اگر چه سابق FBI مدیر James Comey یافت که کلینتون بود “بسیار بی دقتی” در دست زدن به ایمیل های طبقه بندی شده بدون اتهامات جنایی شد توصیه می شود در برابر هر کسی زیر این اداره Midyear آزمون بررسی است.

“قضایی سازمان دیده بان استدلال کرد که وزیر امور خارجه موجود شهادت تنها خراش سطح از تحقیق به انگیزه های او برای راه اندازی و استفاده از یک سرور خصوصی,” Lamberth گفت. “وزیر امور خارجه بارها اعلام کرده است که به راحتی دلیل اصلی برای استفاده از یک سرور خصوصی اما قضایی سازمان دیده بان حق به دنبال کشف که توضیح بیشتر است.”

Lamberth با اشاره به تبادل ایمیل بین دو مقامات وزارت امور خارجه در دسامبر 2010 که اولین رسمی ارسال یک ایمیل که شامل کلینتون خصوصی آدرس ایمیل به دیگر مقامات وزارت امور خارجه.

“مراقب باشید شما فقط به دبیر آدرس ایمیل شخصی به یک دسته از مردمی …” دوم رسمی فرستاده.

“من باید بگویم به جلو ؟” مقام اول را پرسید. “متوجه نشدم.”

“بله — من فقط می دانم که او نگهبانان آن بسیار نزدیک” دومین رسمی پاسخ داد.

Lamberth پرسید: “او آگاه از این تلاش — یا هر گونه تلاش برای نگه داشتن دیگر کارمند وزارت امور خارجه در تاریکی؟”

قاضی اشاره کرد حتی دیرین کلینتون محرم Huma عابدین قبلا شهادت داد که عدلی و قضایی سازمان دیده بان “را به درخواست خانم کلینتون” اگر او فکر او خصوصی ایمیل سرور skirted تعهدات قانون آزادی اطلاعات.

قاضی گفت: کلینتون نوشته پاسخ به سوالات در این مورد و موارد مربوط به “بودند یا ناقص سودمند یا گذرا در بهترین حالت” و “او پاسخ چپ بسیاری از سوالات بیش از پاسخ.”

“و بنابراین ، قضایی سازمان دیده بان مجاز خواهد بود برای روشن شدن و بررسی بیشتر کلینتون وزیر پاسخ آن در فرد و بلافاصله پس از او آنها را می دهد” Lamberth حکومت.

وزارت امور بررسی مرتبط با آن, شیوه های ارسال ایمیل در بر داشت 91 “معتبر نقض” منتسب به 38 نفر و یکی دیگر از 497 نقض است که نمی تواند بسته به هر فرد خاص. بررسی یافت “برخی موارد” از اطلاعات طبقه بندی شده بودن “نامناسب معرفی به یک سیستم طبقه بندی نشده.” اما محققان کشف “هیچ شواهد قانع کننده از سیستماتیک عمدی نادرست از اطلاعات طبقه بندی شده.”

نزدیک به یک دوجین شاهد بوده است مخلوع به عنوان بخشی از قضایی تماشای قانون آزادی اطلاعات دعاوی ناشی بازگشت به 2014. یکی از اصلی بحث است که چرا 33,000 از ایمیل حذف شد با وجود یک کنگره حفظ نظم است. اف بی آی بود که تنها قادر به بازیابی حدود 5000 نفر از ایمیل های پاک و آنها منتشر شده در تراشه ها جای دادند به قضایی سازمان دیده بان به 2019.

کلینتون ادعا کرد که او “هرگز دریافت و نه ارسال هر گونه مواد که مشخص شد طبقه بندی شده” اما Comey اعلام کرد در ماه جولای سال 2016 که 110 ایمیل را حاوی اطلاعات طبقه بندی شده. به DOJ بازرس عمومی Michael Horowitz به این نتیجه رسیدند در تابستان 2018 که متون بین FBI special agent پیتر Strzok و FBI, وکیل, لیزا صفحه “بازیگران ابر بیش اف بی آی را دست زدن به Midyear بررسی است.”

قضایی سازمان دیده بان همچنین به دنبال سوال کلینتون و رئیس سابق کارکنان شریل میلز در مورد صحبت کردن نقاط به صورت سابق سازمان ملل متحد سفیر سوزان رایس حضور در تلویزیون را نشان می دهد پس از حمله تروریستی به کنسولگری ایالات متحده در بنغازی. اعضای Ansar al Sharia راه اندازی یک حمله هماهنگ در سپتامبر. 11, 2012, کشتن سفیر آمریکا در لیبی کریستوفر استیونس, foreign service officer شان اسمیت و سیا پیمانکاران تایرون وودز و گلن Doherty. کلینتون برنج و دیگران به اشتباه مقصر حمله به یک ویدیو یوتیوب.

“دادگاه معتقد است که وزیر امور خارجه و خانم میلز نمی توان سوال در مورد زمینه اقدامات صورت گرفته پس از بنغازی حمله, اما آنها ممکن است مورد سوال در مورد دانش خود را از وجود هر گونه ایمیل و اسناد و مدارک و یا پیام های متنی مربوط به بنغازی حمله” Lamberth حکومت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>