مونیخ — Facebook, مدیر اجرایی, مارک زوکربرگ به نام دولت های غربی برای ارائه تنظیم مقررات راهنمایی برای چگونه رسانه های اجتماعی شرکت می تواند شناسایی مرزهای “چه گفتمانی باید اجازه داده شود” در سیستم عامل خود را.

“باید وجود داشته باشد بیشتر هدایت و مقررات از ایالات متحده در واقع — نگاهی به تبلیغات سیاسی به عنوان مثال — چه گفتمانی باید اجازه؟” زوکربرگ گفت: مجمع رهبران غربی روز شنبه در کنفرانس امنیتی مونیخ. “و یا در تعادل از آزادی بیان و برخی از چیزهایی که مردم مضر بیان جایی که شما رسم خط؟”

Facebook مواجه شده است به اتهام سوء مدیریت پس از روسیه راه اندازی یک سری از مشخصات بالا در انتخابات دخالت عملیات علیه کشورهای غربی مهمترین 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری است. سناتور. جاش هاولی میسوری جمهوری خواه گفت: قوانین فدرال لازم است برای مقابله با ضد محافظه کار سیاسی “سانسور” در حالی که مقامات رسمی اتحادیه اروپا در حال خانههای گلی خالی ضد تراست طرح با هدف قرار دادن Facebook.

“هستند بسیاری از تصمیم گیری ها در این مناطق است که واقعا فقط توازن بین های مختلف ارزش های اجتماعی است،” “این در مورد آینده با پاسخ این است که جامعه احساس مشروع است و می توانید آنها را دریافت و درک کنند که شما خط کشید در اینجا در تعادل از آزادی بیان و ایمنی. این درست نیست که یک جواب درست. مردم نیاز به احساس می کنید مانند ‘OK مردم به اندازه کافی وزن در, و به همین دلیل پاسخ باید این باشد و ما می توانیم در پشت آن است.'”

که استدلال می دهد یک پیش نمایش از جذابیت توهین آمیز است که زوکربرگ تلاش خواهد کرد خود را در طول جلسات هفته آینده با مقامات رسمی اتحادیه اروپا. جلسه خود را در سال 2018 با اعضای پارلمان اروپا نتیجه معکوس به عنوان زوکربرگ عملکرد چپ اتحادیه اروپا رهبران کله پاچه که او تا به حال اجتناب از دادن پاسخ مشخص به خود را اغلب با فشار دادن سوالات. در این زمان او آماده است به استدلال می کنند که قوانین و مقررات لازم برای حفظ آزادی بیان و حریم خصوصی و حقوق از حکومت استبدادی-سازندگان.

“ما نیاز به مطمئن شوید که اینترنت می تواند همچنان به عنوان یک محل که در آن هر کس می تواند به اشتراک گذاری نظرات خود را آشکارا و در آن چارچوب قانونی در اطراف این یکی که کد ارزش های دموکراتیک” او گفت:. “من فکر می کنم که به عنوان بخشی از که ما رو به جلو حرکت می کند در قوانین و مقررات. امیدوارم ما حرکت رو به جلو به سرعت قبل از اینکه بیشتر استبدادی مدل می شود به تصویب رسید در بسیاری از مکان اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im