بازداشت های بیشتر ساخته شود بیش از انبوه از مهاجر کارگران در Bandra ایستگاه راه آهن

به پلیس بمبئی در حال برنامه ریزی برای دستگیری افراد بیشتری در ارتباط با تجمع غیر قانونی از بیش از 1000 نفر در Bandra ایستگاه راه آهن پنج شنبه بعد از ظهر. در 24 ساعت گذشته سه دپو واصل شده اند و یک نفر بازداشت شده است.

در روز سه شنبه بیش از 1000 مهاجر کارگران فرود در Bandra ایستگاه راه آهن در حومه بمبئی که می خواستم به بازگشت به روستاهای خود در اوتار پرادش بیهار و بنگال اما گرفتار شده بودند با توجه به مستند.

پلیس مجبور به توسل به خفیف lathi-مسئول جمعیت را پراکنده کنند.

ارشد پلیس بازرس Bandra ایستگاه پلیس Vijayalaxmi Hiremath گفت BusinessLine که بیشتر افرادی که به طور غیر قانونی جمع آوری شده در ایستگاه راه آهن نیز انتظار می رود به زودی دستگیر می شود. اولین شاه در برابر اراذل و اوباش که تا به حال جمع آوری شده در ایستگاه راه آهن.

دوم این است که در برابر فعال Vinay Dubey که به اتهام تحریک کارگران برای رسیدن به ایستگاه از طریق Facebook پست و سوم شاه است که در برابر یک تلویزیون خبرنگار برای اجرا خبر جعلی که قطار خدمات از سر گرفته خواهد شد به زودی, او گفت:.

صفحه اصلی وزیر ماهاراشترا آنیل Deshmukh, توییتی که “من دستور داده اند که رسیدگی به این شایعه که ادعا قطار به مهاجران بازگشت به خانه. کسانی که گناهکار جرقه چنین شایعاتی خواهد بود با برخورد به شدت با استناد به کمال زور از قانون است.”

بدون هیچ گونه چمدان

یک افسر ارشد پلیس گفت که تجمع مردم در چنین تعداد زیادی در Bandra ایستگاه راه آهن که بیش از حد پس از چند روز مداوم مستند یک ماده از نگرانی. از این فیلم آن را دیده می شود که مردم آمده بودند به ایستگاه راه آهن بدون هر گونه بار. چنین رفتاری بسیار تعجب آور به عنوان کارگران مهاجر همیشه حمل کیسه های خود را و فلزی تنه برای سفرهای طولانی.

پایین آمدن به شدت در امور اجرایی ارشد بی جی پی رهبر و رهبر اپوزیسیون در ماهاراشترا شورای قانونگذاری Pravin Darekar در Facebook پست گفت که Bandra حادثه یک شکست Thackeray دولت است. چه شد خانه وزیر و هوش بخش انجام شده است ؟ او پرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de