مودی مکان ودانتا تحت بررسی برای جمع و جور کردن

The ratings outlook was changed to ratings under review from stable.رأی چشم انداز تغییر یافت به رتبه های تحت بررسی از پایدار است.

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران قرار داده است ودانتا منابع’ B1 شرکت خانوادگی امتیاز (CFR) تحت بررسی برای جمع و جور کردن. رتبه بندی شرکت نیز قرار داده شده تحت بررسی برای جمع و جور کردن B3 رتبه ارشد نا امن اوراق قرضه صادر شده توسط ودانتا و کسانی صادر شده توسط آن تماما متعلق به شرکت تابعه ودانتا منابع مالی II Plc و تضمین شده توسط ودانتا.

رأی چشم انداز تغییر یافت به رتبه های تحت بررسی از پایدار است.

اخبار مرتبط

مودی بررسی برای جمع و جور کردن را به تمرکز بر روی COVID-19 شیوع و تاثیر آن بر ودانتا عملیات با توجه به افزایش محدودیت در جنبش مردم و بالقوه برای خاموش کردن عملیات برای اطمینان از ایمنی کارکنان. آن را نیز ارزیابی تاثیر شیوع نفت و فلز پایه قیمت; ودانتا دارایی پایه ساختار هزینه به احتمال زیاد نرخ سوختگی نقدی و نقدینگی و همچنین مدیریت استراتژی برای مقابله طولانی مدت با کم و نوسان قیمت کالاها است.

نقد و بررسی خواهد شد در نظر گرفتن تاثیر بالقوه ضد اقدامات مانند capex تعویق و کاهش سود سهام و ودانتا مقاومتی در استرس های مختلف-تست حالات از جمله به طور خاص توانایی خود را به تشکیلات جدید بکار تجاری خود را 1.9 میلیارد دلار از بدهی اوراق بهادار از طریق بازار سرمایه و بدهی بانک ها.

رتبه بندی شرکت گفت که می تواند جمع و جور کردن رتبه بندی اگر ودانتا درآمد و معیارهای مالی بعید است که برای بازیابی به سطح حمایتی خود در حال حاضر رتبه و قبل از این زمان شیوع کروناویروس.

اعتباری خاص معیارهای آن است که مودی را در نظر بگیرید عبارتند از ودانتا بدهی به Ebitda (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation) باقی مانده در بالای 4.5 x; کسر به بهره پوشش عدم بهبود بالاتر از 1.5 x; یا حاشیه کسر سقوط به زیر 15 درصد است.

ودانتا شکست کامل refinancing از بدهی خود را در سررسید حداقل 12 ماه جلوتر از برنامه ریزی سررسید خواهد شد نیز استرس خود را رتبه بندی.

رتبه بندی شرکت مشاهده شده است که سریع و گسترش گسترش coronavirus شیوع رو به وخامت اقتصادی جهانی چشم انداز کاهش قیمت نفت و دارایی کاهش قیمت در حال ایجاد یک شديد و گسترده اعتباری شوک در سراسر بسیاری از بخش های مناطق و بازار.

Kaustubh Chaubal سرب تحلیلگر ودانتا گفت: “این بررسی برای جمع و جور کردن نشان دهنده انتظار ما که کم روغن و فلز پایه قیمت ها خواهد شد به طور قابل توجهی فشار ودانتا مالی, معیارهای حداقل از طریق سال مالی پایان مارس سال 2021”.

Delisted از بورس لندن در اکتبر 2018, منابع ودانتا در حال حاضر متعلق به Volcan سرمایه گذاری با مسئولیت محدود. برای 12 ماه به 30 سپتامبر 2019, ودانتا منابع تولید درآمد $13.7 میلیارد و تنظیم Ebitda از $3.3 میلیارد دلار است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de