‘پول به زودی در حال آمدن به شما: مغلوب ساختن پیشی جستن وعده پرداخت به کسانی که از کار بیش از coronavirus

دولت فدرال خواهد ساخت پرداخت به آمریکایی ها که قطع شد از شغل خود به دلیل coronavirus با توجه به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“برای افرادی که در حال حاضر از کار به دلیل مهم و ضروری در مهار سیاست های, به عنوان مثال خاموش کردن از هتل ها و کافه ها و رستوران ها پول به زودی در حال آمدن به شما” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز چهارشنبه. “یورش چینی ویروس است نه تقصیر شما! خواهد بود قوی تر از همیشه!”

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

کنگره در حال کار بر روی یک بودجه بسته به آدرس اقتصادی آسیب coronavirus باعث شده است. چند قانون گذاران شناور دادن آمریکایی ها نقدی به اقتصاد و کمک به کسانی که آواره شدند از جمله جمهوری خواه ایالت میت رامنی که پیشنهاد دادن هر فرد بالغ به 1000 $.

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که او خواهد بود برگزاری یکی دیگر از کنفرانس مطبوعاتی با مسئولان غذا و دارو بعد از آن در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از خود را ادامه داد به روز رسانی در اطراف coronavirus.

رئیس جمهور همچنین در پاسخ به منتقدان که ادعا کرده اند او صبر بیش از حد طولانی به این بیماری همه گیر به طور جدی. او در توئیتر خود نوشت: “من همیشه درمان چینی ویروس بسیار جدی و انجام یک کار بسیار خوب از همان آغاز از جمله من خیلی زود تصمیم به بستن “مرز” از چین – در برابر خواسته های تقریبا همه. جان بسیاری را نجات داده شد. جعلی اخبار جدید روایت است ننگین غلط!”

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد مطبوعات شکست از یک بیانیه او در روز دوشنبه هنگامی که او ادعا کرد که پوشش همه گیر شده بود “بسیار منصفانه است.”

از صبح روز چهارشنبهحدود 6,500 آمریکایی ها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 100 کشته شده بود پس از عقد قرارداد COVID-19. در سطح جهان بیش از 200,000 باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 8000 نفر از ویروس. بیش از 82,000 باید به طور کامل بهبود پس از آزمایش مثبت برای این بیماری از شیوع اول آغاز شد و در ووهان چین در ماه دسامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de