دوشنبه ضرب وشتم: بدترین روز همیشه برای بازارهای عظیم تومان 14.2 لاخ کرور ثروت از بین برود

markets, rupee, BSE, NSE, Foreign portfolio investors, Sensex, Nifty, coronoavirus pandemic, GDP growthبا این کشور به رهبری برای مقاصدشان مستند با توجه به گسترش سریع Covid-19 ویروس Sensex سقوط کرد توسط یک فک انداختن 3,934.72 امتیاز و یا بیش از 13 درصد به عنوان سرمایه گذاران با عجله برای خروج.

توسط Urvashi Valecha در بمبئی

آن را ضرب وشتم در بازارهای دوباره در روز دوشنبه به عنوان سهام خود را دیدم بدترین تا کنون تنها روز سقوط اوراق قرضه به فروش می رسد و تضعیف روپیه به کم جدید از 76.30 در برابر دلار. با این کشور به رهبری برای مقاصدشان مستند با توجه به گسترش سریع Covid-19 ویروس Sensex سقوط کرد توسط یک فک انداختن 3,934.72 امتیاز و یا بیش از 13 درصد به عنوان سرمایه گذاران با عجله برای خروج. عظیم تومان 14.2 لاخ کرور ثروت محو شد.

اخبار مرتبط

تجارت در هر دو BSE و NSE آمد به توقف در صبح زود پس از معیار شاخص های آمار 10 درصد پایین تر مدار شکن. اما قتل عام ادامه داد: پس از انجام معاملات از سر گرفته پست 45 دقیقه توقف و سهام بودند بیشتر ضرب و شتم.

روز جمعه تنظیم کننده حال نورد از یک سری از مراحل را با هدف مهار حدس و گمان و نوسانات و جلوگیری از فروش کوتاه. خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) اعتقاد بر این گرفته اند خطر را از روی میز یک بار دیگر در روز دوشنبه به فروش می رسد نزدیک به 400 میلیون دلار ارزش سهام; بین 1 مارس و آوریل 20, آنها به فروش می رسد $6.7 میلیارد دلار ارزش سهام. این Sensex و بسیار خوب هستند و در حال حاضر نزدیک به 40% از ژانویه خود را بالا.

S&P رتبه جهانی گفت: coronoavirus همه گیر خواهد هزینه اقتصاد جهانی $620 میلیارد شخص ساده و معصوم هند رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی 2020-21 به 5.2% از برآورد زودتر از 6.5 درصد است. با بسیاری از بازارهای سراسر آسیا وخامت بیشتر تمایلات بازار شده است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت coronavirus گسترش یافته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>