مودی ‘اثبات’ که سرخپوستان می توانید انجام هر کاری با کار سخت صمیمیت: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که نخست وزیر نارندرا افزایش از خود فروتن پس زمینه به عنوان یک “چای-wallah” (چای فروشنده) بر “بی حد و حصر وعده بزرگ ملت” سخنان که منعکس bonhomie به اشتراک گذاشته شده توسط دو رهبر.

همه را دوست دارد او را مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مودی در “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در اینجا و پس از آن اضافه شده است که نخست وزیر بسیار “دشوار” مذاکره.

“نخست وزیر مودی که شما نه تنها افتخار گجرات. شما یک زندگی از اثبات است که با کار سخت و فداکاری سرخپوستان می توانید هر چیزی را انجام هر چیزی در همه چیز آنها می خواهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در میان به سلامتی با صدای بلند از حدود یک لاخ-قوی مخاطبان در Motera ورزشگاه.

“زندگی نخست وزیر مودی تأکید و حصر وعده از این ملت بزرگ است. او آغاز شده توسط خود را به عنوان یک چای-wallah به عنوان یک چای-فروشنده. زمانی که او یک مرد جوان بود او مشغول به کار در یک کافه تریا در این شهر” رئیس جمهور ایالات متحده گفت و خواست مودی برای ایستادن به عنوان او استقبال خود را میزبان.

توصیف مودی به عنوان “فوق العاده موفقیت آمیز رهبر” پهناور هند جمهوری تهمت با اشاره به BJP رهبر “پیروزی شبیه هیچ دیگر در بزرگترین انتخابات دموکراتیک تا کنون برگزار می شود در هر نقطه بر روی زمین”.

در نخستین سفر خود به هند به عنوان رئیس جمهور تهمت نیز استناد Swami Vivekananda, یک احترام رهبر معنوی است که اغلب توصیف شده توسط مودی به عنوان الهام بخش به او و لمس در رسیدن به هند در فرهنگ عامه است.

بیش از همه مردم سیاره شادی بزرگ در ‘bhangra’ و تماشای بالیوود مانند DDLJ (Dilwale Dulhania Le Jayenge) و Sholay او گفت و پس از آن نیز با اشاره به cricketing نوابغ Sachin Tendulkar و Virat Kohli.

مودی بیش از حد بود و همه ستایش ها برای رئیس جمهور ایالات متحده.

“چه شما انجام داده اند به صورت سالم و شاد امریکا گرفتن نتایج خوب است. آنچه شما انجام می دهند برای کودکان در جامعه قابل تحسین است,” مودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im