pmegp loan eligibility detailsKVIC رئیس VK Saxena با PMEGP ذینفع. تصویر: KVIC هند

PMEGP KVIC جزئیات وام: برای آسام کودک Medhi و سانتو چودری دولت مرکزی نخست وزیر اشتغال نسل برنامه (PMEGP) به عنوان یک نجات دهنده خود کارآفرینی جاه طلبی. همچنین این اولین بار است که دو زنان کارآفرین اعطا شده است یک وام تحت این طرح برای راه اندازی خود را Agarbatti واحدهای تولیدی است. به اشتراک گذاری اطلاعات KVIC رئیس V K Saxena توییتی در جمعه “این یک لحظه غرور و افتخار به عنوان برای اولین بار 2 کارآفرینان از گواتی کودک Medhi & سانتو Choudhary کردم وام برای راه اندازی خود را Agarbatti واحد تولیدی تحت PMEGP. من بهترین آرزوها را برای موفقیت است.”

با توجه به Saxena, 140 چنین برنامه های کاربردی تحت فرآیند. هنوز بسیاری از آگاه هستند که تحت PMEGP مشتاق کارآفرینان می توانید دریافت وام به Rs 25 لاخ با یارانه دولتی از 25 درصد برای راه اندازی یک واحد تولیدی در مناطق روستایی است. در اینجا تمام اطلاعات شما نیاز به دانستن در مورد این طرح:

اخبار مرتبط

PMEGP طرح

PMEGP اعتباری است-مرتبط یارانه برنامه اجرا شده توسط وزارت میکرو, شرکت های کوچک و متوسط دولت هند. Khadi و ایجاد صنایع کمیسیون (KVIC) آژانس گره برای اجرای برنامه در سطح ملی است. این طرح اجرا شده است از طریق KVIC, KVIB و منطقه صنایع مرکز در سطح دولت است.

با توجه به KVIC وب سایت رسمی حداکثر هزینه پروژه مجاز تحت طرح lakh 25 تومان برای یک واحد تولیدی و 10 تومان لاخ برای راه اندازی یک واحد خدمات. هزینه زمین به شمارش نیست برای محاسبه هزینه های پروژه.

مجاز دولت یارانه

در مناطق روستایی 25 درصد است مجاز دولت یارانه به صورت کلی دسته بندی و 35 درصد برای دسته بندی خاص که شامل SC/ST/OBC/اقلیت/زنان/Ex-خدمتگزاران جسمی معلول, NER تپه و مناطق مرزی. قبول نرخ یارانه برای هر دو دسته در مناطق شهری به 15 ٪ و 25 ٪ بود.

وام تحت PMEGP is provided by 27 بخش عمومی بانک منطقه ای روستایی بانک(RRB), بانک های تعاونی و خصوصی با برنامه ریزی بانک های تجاری مصوب دولتی مربوطه نیروی کار این کمیته است.

که می تواند اعمال می شود ؟

با توجه به KVIC وام تحت این طرح در دسترس است برای کارآفرینان فردی موسسات تعاونی جوامع خود کمک گروه تراست.

چگونه به درخواست برای وام PMEGP

KVIC سایت می گوید که ذینفع می توانید ارسال خود نرم افزار/پروژه آنلاین در سایت kvic www.kvic.org.in / kviconline.gov.در/pmegpeportal. لیست دفتر آدرس KVIC/KVIB/DIC در دسترس است در وب سایت.

برای واجد شرایط برای این طرح ذینفع باید بالای 18 سال.

هیچ وثیقه برای پروژه هزینه 10 تومان لاخ

KVIC سایت می گوید: “هر RBI دستورالعمل پروژه هزینه تا حد Rs.10.00 lakhs تحت PMEGP وام از امنیت وثیقه. این CGTSME ارائه وثیقه و تضمین برای این پروژه فراتر از Rs.5.00 lakhs و تا حد Rs.25.00 lakhs تحت PMEGP طرح است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de