مودی نخست راه اندازی PM مراقبت صندوق! اهدا برای کمک به هند مبارزه Covid-19 دریافت مالیات سود بیش از حد

PM Cares Fund account details, tax benefitمودی نخست راه اندازی PM مراقبت صندوق; بررسی جزئیات حساب مالیاتی بهره مند شوند.

ساعت مراقبت صندوق جزئیات حساب مالیاتی بهره مند شوند: به یک گروه اختصاص داده های صندوق ملی با هدف اصلی مقابله با هر نوع اضطراری یا پریشانی وضعیت کنونی COVID-19 همه گیر و به منظور کمک به آسیب دیده اتحادیه دولت راه اندازی عمومی خیریه اعتماد تحت نام ‘نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق’ (PM مراقبت صندوق)’. نخست وزیر خواهد بود رئیس این اعتماد و اعضای آن عبارتند از وزیر دفاع, صفحه اصلی, وزیر و وزیر دارایی. “مردم از تمام جنبه های زندگی ابراز تمایل خود را برای کمک به هند در جنگ علیه COVID-19. احترام آن روح نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق است تشکیل شده است. این خواهد شد یک راه طولانی در ایجاد یک سالم هند” ساعت مودی توییتی امروز. کمک های مالی به این صندوق نیز لذت بردن از مزایای مالیاتی.

چگونه برای کمک به PM مراقبت صندوق

شهروندان و سازمان ها می توانید به وب سایت pmindia.gov.در و کمک به PM مراقبت صندوق با استفاده از جزئیات زیر:

اخبار مرتبط

نام حساب : مراقبت PM
شماره حساب : 2121PM20202
IFSC کد : SBIN0000691
کد سویفت : SBININBB104
نام بانک و شعبه : بانک دولتی هندوستان, New Delhi شاخه اصلی

آپی ID : [email protected]

حالت پرداخت در دسترس هستند در وب سایت pmindia.gov.در
کارت های بانکی و کارت های اعتباری
بانکداری اینترنتی
آپی (BHIM, PhonePe آمازون, پرداخت, گوگل, پرداخت, PayTM, Mobikwik و غیره.)
RTGS/نفت

مالیات بر کمک مالی به PM مراقبت صندوق

کمک های مالی به PM مراقبت صندوق خواهد بود معاف از مالیات بر درآمد در بخش 80(گرم).

ساعت مودی پرسیدم من این است که درخواست تجدید نظر به همکار من سرخپوستان با مهربانی کمک به PM-مراقبت صندوق. این صندوق را نیز تهیه و پخش ناراحت مواقع اگر آنها رخ می دهد در زمان آینده. این لینک تمام اطلاعات مهم در مورد صندوق است.”

میکرو-کمک های مالی پذیرفته شده در ساعت مراقبت صندوق

شما می توانید میکرو کمک های مالی به PM مراقبت صندوق. PM-مراقبت صندوق می پذیرد میکرو-کمک های مالی بیش از حد. آن را تقویت مدیریت بحران و ظرفیت و تشویق تحقیقات در حفاظت از شهروندان است. اجازه دهید ما را ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به هند سالم و مرفه تر برای نسل های آینده ما.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>