مودی هشدار مردم در مقابل اجازه دادن به گارد در COVID-19 مبارزه

نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه هشدار داد مردم این کشور در برابر پشت بودن فقط به خاطر COVID-19 رسیده است درب خانه خود و در عین حال گفت: زمانی که گارد کاهش است, همه گیر می تواند گسترش فراتر از کنترل است.

“به هموطنان من می خواهم اجازه دهید ما نه در همه گرفتار شدن در دام بیش از حد اعتماد به نفس, اجازه دهید ما نمی هاربر یک احساس است که اگر کرونا هنوز نرسیده ما شهر ما ایجاد کرد ما در خیابان و یا دفتر ما آن است که نمی خواهید برای رسیدن به در حال حاضر. دیدن! هرگز چنین اشتباه! تجربه از جهان است که روایت زیادی به ما! و در اینجا در کشور ما همیشه یادآوری دوباره و دوباره – “که در آن توجه شده است را کاهش داده و این حادثه اتفاق افتاده است’ نخست وزیر گفت: در ماهانه خود را Mann ki Baat برنامه.

تبریک مردم به مناسبت ‘Akshay Tritiya’ مودی گفت: “روز به ما یادآوری می کند که ما روح ما نیروی زندگی است ‘Akshay’. این روز به ما یادآوری می کند که مهم نیست که چگونه بسیاری از مشکلات جلوگیری مسیر ما مهم نیست که چگونه بسیاری از حوادث در حال wreaked بر ما و مهم نیست که چگونه بسیاری از contagions اند مواجه می شود – روح انسان از جنگ و مبارزه با آنها پایان ناپذیر.” او همچنین استقبال پیروان جین و خداوند Basaveshwara به عنوان این روز فرخنده برای هر دو این جوامع است.

مودی همچنین با استفاده از این مناسبت به یاد داشته باشید کشاورزان در کشور است که کار سخت در شرایط نامطلوب به ایجاد ذخایر گسترده ای از مواد غذایی غلات برای تغذیه غنی و فقیر به طور یکسان. “ما کشاورز برادران و خواهران – از یک طرف آنها زحمتکش روز و شب در میان این معضل همه گیر; در نمایش به دلیل نگرانی به اطمینان حاصل شود که هیچ یک در این کشور به رختخواب می رود گرسنه,” او گفت:.

با توجه به مودی هند مبارزه با کروناویروس است مردم محور با دولت و دولت توانایی حمایت از آنها. هر فرد در این کشور است که یک سرباز در جنگ علیه COVID-19 قرار دادن تا مبارزه در هر یک ظرفیت و توانایی. از مواد غذایی محروم تنظیم جیره حصول اطمینان از مستند ترتیبات در بیمارستان به تولید تجهیزات پزشکی بومی…کل کشور راهپیمایی پیش رو با هم در همان جهت به سوی یک هدف مشترک نخست وزیر مشاهده شده است.

این کشور در حال حاضر تجربه نتایج حاصل از این کشور مشغول به کار در اتحادیه به عنوان یک تیم است. در حالی که دولت مرکزی و دولت های ایالتی و هر بخش و موسسات مشغول به کار هستند دست به دست به مطمئن شوید که تسکین می رسد و هر کس در این کشور کسانی که مشغول به کار در بخش حمل و نقل هوایی و راه آهن زحمتکش شب و روز برای اطمینان از تامین کالاهای اساسی و دارو رسیدن به دورترین نقاط کشور است.

“هر وضعیت نامطلوب هر نبرد برگ در پی آن یک درس ارزشمند و یا دو; اخلاقی است. این هموار راه را برای بیشتر فرصت شکل دادن به دوره های جدیدتر اهداف است. قدرت حل و فصل هموطنان باید نمایش داده شده در طول بحران است منجر به آغاز یک تحول بیش از حد در هند. ما کسب و کار و دفاتر و موسسات آموزشی بخش پزشکی ما به سرعت در حال پیشرفت به سمت جدید تغییرات عملیاتی. در این فن آوری در مقابل آن در واقع به نظر می رسد هر مبتکر در کشور در حال آمدن است دوباره با چیزی یا دیگر در میان شرایط در حال ظهور,” مودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru