مودی Bolsonaro بحث و گفتگو به طور مشترک مبارزه COVID-19

"The two leaders agreed on the importance of international cooperation for fighting the global health crisis," an official statement said.مودی نیز تلفنی گفتگو با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل است.

نارندرا نخست وزیر و Braziian جمهور Jair Bolsonaro برگزار شد یک مکالمه تلفنی در روز شنبه در مورد این رمان coronavirus و مورد بحث چگونه دو کشور می تواند در پیوستن به نیروهای در مبارزه با این بیماری همه گیر. مودی نیز تلفنی گفتگو با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن که در طی آن رهبران دو کشور حل و فصل برای استقرار کامل قدرت هند و آمریکا همکاری برای مبارزه مرگبار COVID-19 (coronavirus بیماری).

“تا به حال یک مولد مکالمه تلفنی با رئیس جمهور @jairbolsonaro در مورد چگونه هند و برزیل می تواند پیوستن به نیروهای علیه COVID-19 همه گیر” مودی توییتی. Bolsonaro نیز توییتی در پرتغالی مورد بحث خود را با نخست وزیر مودی گفت که درخواست برای حمایت از تداوم عرضه داروسازی ورودی برای تولید ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

اخبار مرتبط

“ما هیچ تلاشی برای نجات زندگی” رئیس جمهور برزیل گفت. در چند روز گذشته مودی برگزار کرده است یک سری از بحث در تماس تلفنی با چند تن از رهبران جهان از جمله نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو صدراعظم آلمان آنگلا مرکل رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی, کویت نخست وزیر شیخ صباح آل-Khaled Al-Hamad Al-Sabah و بریتانیا پرنس چارلز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de